Zpět na » Rusko: Premier Liga » Trenér Karpin byl odvolán od fotbalistů Spartaku Moskva

Rusko: Premier Liga - Trenér Karpin byl odvolán od fotbalistů Spartaku Moskva

Trenér Karpin byl odvolán od fotbalistů Spartaku Moskva © zimbio.com - Valerij Karpin

0

Líbilo se

18.03. - Trenér Valerij Karpin byl odvolán od fotbalistů Spartaku Moskva. Třetímu celku ruské ligy se nepovedl vstup do jarní části soutěže a ani v jednom ze tří soutěžních zápasů nevyhrál.

Spartak v novém roce podlehl Těreku Groznyj, vypadl v osmifinále domácího poháru s druholigovým Tosnem a v pondělí remizoval s poslední Machačkalou. Na vedoucí Lokomotiv Moskva ztrácí po 21 ligových kolech čtyři body.

"Hlavní trenér odpovídá za všechno a já se s hlavním trenérem neshodl," uvedl majitel klubu Leonid Fedun. "Karpin dostal každého fotbalistu, kterého chtěl, ale neměl odpovídající výsledky. Měli jsme nakročeno k mistrovskému titulu, ale ten se teď začíná vzdalovat," dodal Fedun.

Pětačtyřicetiletý Karpin vedl moskevské mužstvo od dubna 2009 do května 2012 a během té doby zároveň vykonával pozici generálního ředitele. Bývalý reprezentační záložník se na lavičku vrátil v listopadu 2012 jako náhrada za odvolaného Španěla Unaie Emeryho. Do kádru Spartaku patří i český reprezentační obránce Marek Suchý, který však do konce ročníku hostuje v Basileji.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články