Zpět na » Portugalsko: Liga primeira » Podivnosti ve Sportingu pokračují. Po devíti dnech byl vyhozen trenér Mihajlovič

Portugalsko: Liga primeira - Podivnosti ve Sportingu pokračují. Po devíti dnech byl vyhozen trenér Mihajlovič

Podivnosti ve Sportingu pokračují. Po devíti dnech byl vyhozen trenér Mihajlovič © whoateallthepies.tv, fotbalportal.cz - Mihajlovič byl vyhozen po 9 dnech

0

Líbilo se

28.06. - Nejdříve atak fanoušků na hráče a personál. Následný odchod několika hlavních opor včetně kouče Jorge Jesuse. Do toho problémy s bývalým prezidentem klubu. A nyní vyhození nového trenéra Siniši Mihajloviče po pouhých 9 dnech ve funkci. Sporting Lisabon momentálně prožívá vskutku turbulentní období. Čeho se ještě dočkáme?

Siniša Mihajlovič podepsal 18. června se Sportingem Lisabon smlouvu na tři roky a stal se jeho hlavním trenérem. Kontrakt podepisoval s prezidentem klubu De Carvalhem. Jenomže ten neděli v klubu skončil. Fanoušci hlasovali pro rezignaci De Carvalha. Ten tak následně učinil.

A po valné hromadě členů klubu a nového vedení byl během středy Siniša Mihajlovič z funkce hlavního trenéra Sportingu odvolán. Po celých 9 dnech ve funkci.

„Sporting se rozhodl ukončit zkušební dobu a zrušit smlouvu s Mihajlovičem. Rychle najdeme nového trenéra, který by měl být představen v pondělí,“ uvedl na tiskové konferenci Jose Sousa Cintra, nový prezident klubu.

Potíže v portugalském klubu začaly během května po vyřazení z Evropské Ligy Atléticem Madrid. De Carvalho na twitteru ostře kritizoval hráče. Označil je za „zkažené spratky“. Hned 19 z nich suspendoval.

V polovině května se odehrál incident, kdy se skupina asi 50 maskovaných příznivců vloupala do tréninkového centra Sportingu a fyzicky napadla hráče i zaměstnance klubu. Hráči se připravovali na trénink před finále Portugalského poháru proti týmu Aves.

Devět hráčů, včetně portugalských reprezentantů Ruie Patricia, Williama Carvalha, Bruna Fernandese a Gelsona Martinse, přerušilo své smlouvy se Sportingem. Tým také opustil trenér Jorge Jesus.

Nahradil jej Siniša Mihajlovič. Ale pouze na 9 dní. Teď je Sporting opět bez trenéra.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Sirtassa
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články