Zpět na » Francie: Ligue 1 » Jestli Neymar nastoupí proti Manchesteru United? Bude to obtížné, přiznává Thomas Tuchel

Francie: Ligue 1 - Jestli Neymar nastoupí proti Manchesteru United? Bude to obtížné, přiznává Thomas Tuchel

Jestli Neymar nastoupí proti Manchesteru United? Bude to obtížné, přiznává Thomas Tuchel © skysports.com, fotbalportal.cz - Tuchel se bojí o Neymara

6

Líbilo se

28.01. - VIDEO Velký souboj mezi Manchesterem United a Paris Saint-Germain v osmifinále Champions League vypukne až 12. února. Jenomže je jasné, že už teď se začíná tato bitva titánů řešit. A hlavním tématem je Neymar. Ten ve středu skončil v slzách během pohárového zápasu proti Štrasburku. Má poraněnou pravou nohu a dost možná o úvodní duel s Red Devils přijde.

Toho se obává i německý manažer PSG Thomas Tuchel. Přiznává, že to bude velmi obtížné. Zatím se nikdo nechce příliš pouštět do předpovědí. Stále se čeká na to, jaká bude přesná diagnóza Neymarova zranění.

Brazilec má problémy s pravou nohou, nejpravděpodobněji v oblasti nártu. Ke zranění přišel během středečního pohárového utkání proti Štrasburku. PSG vyhrálo 2:0.

Teď se řeší, zda bude Neymar fit pro úvodní osmifinále Ligy mistrů proti Manchesteru United. To se hraje 12. února. Thomas Tuchel má velké obavy.

„Bude to velmi obtížné. To je jasné. Nemám potvrzené žádné nové diagnózy. Jak už jsem řekl v sobotu, je příliš brzy mluvit o datu, kdy bude zpátky.“

„Musí týden počkat. To je velmi důležité. Uvidíme, jaká bude reakce na léčbu. Teprve potom budeme moudřejší. Ale je jasné, že bude velmi obtížné, aby mohl proti Manchesteru United nastoupit."

„To není žádné tajemství.“

Neymar scházel Paris Saint-Germain už v loňském osmifinále Champions League. Tehdy s Realem Madrid pařížský klub prohrál v součtu obou výsledků 2:5. Může to snad letos dopadnout stejně?

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Se boji Ashleyho Younga Smajlík 3

BlueFor16years
Kuzma - 29.01. Odpovědět

Jen se nenechme zmást ... PSG to není jen Neymar Smajlík 7

Kuzma

Jak se věci otáčejí. V době losování Účka měli tak 20% šanci přejít přes PSG. Dnes to vidím 50-50 s lehčím laufem pro Účka.

Bal-lack

Stimulant

vl4dc3v3sm1ru
Forte02 - 29.01. Odpovědět

To je kokot Smajlík 3 On fakt psát neumí Smajlík 3

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články