Zpět na » Francie: Ligue 1 » Zpátky do Barcelony? Neymar zatím spekulace nekomentuje

Francie: Ligue 1 - Zpátky do Barcelony? Neymar zatím spekulace nekomentuje

Zpátky do Barcelony? Neymar zatím spekulace nekomentuje © The Standard - Neymar

0

Líbilo se

22.10. - Spekulace ohledně Neymarova odchodu se budou šířit pravděpodobně tak dlouho, než k nějakému přestupu dojde. Fotbalová veřejnost si šušká o jeho návratu do Barcelony. Přestup z Katalánska do Francie byl hodně neočekávaný. Neymarovi měla nová mise pomoci vystoupit ze stínu spoluhráčů. To se zatím ovšem nepodařilo, jelikož v PSG hraje aktuálně váraznější Mbappé.

V létě 2017 přestoupil Neymar poměrně nečekaně ze španělské ligy do francouzské. PSG za něj zaplatilo jen těžko představitelných šest miliard korun, navíc sám hráč nikdy veřejně neřekl, že chce odejít. V novém působišti se mu však nedaří proti špičkovým klubům zejménav Lize mistrů, takže jeho kritici mají o čem hovořit a psát.

V současné době se o jeho návratu na Camp Nou mluví hodně hlasitě. Údajně je Neymar nespokojený s životem v Paříži, navíc je ve stínu svého spoluhráče Kyliana Mbappého. Pro brazilského fotbalistu je to jisté Déjà vu, neboť právě z Barcelony odcházel, aby vystoupil ze stínu Lionela Messiho. Nyní se situace opakuje, ovšem v jiném klubu a s mnohem mladším spoluhráčem.

Samotný Neymar zatím situaci nekomentoval. Některé zdroje hovoří o tom, že je k návratu do Barcelony ironický a nepříliš sdílný. Pokud PSG dostane zajímavou nabídku, tak by po sezóně mohli pustit Mbappého, čímž by se otevřel prostor pro Neymara. Avšak za francouzský talent si už nyní v Paříži vyhlédli Antoine Griezmann.

Jan Prošek / thesportbible.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 23.10. Odpovědět

Neymar udělal s Paříží krok zpět. V Barce by fotbalově rostl a stal by se dle mého nejlepším fotbalistou. Bohužel mu chybí trpělivost. Já doufám, že přestoupí do Regálu, myslím, že ani výkupka 250m. by pro baletky neměla být hranice. Z marketingového hlediska by se jim to vrátilo, přece jen špatná reklama taky reklama Smajlík 1 A zrovna já bych se na El Clásico s radostí díval, když by nastupoval v bílém

Eidur
Martyx - 23.10. Odpovědět

Všichni pořád mluví o stínu. Tak má jít do United, Liverpoolu. Ani my ani United nemáme superhvězdu. Problém je v tom, že by si PL nedal. Může zkusit ještě Milán.
Já mu tleskal když odešel do PSG, přišlo mi to jako gesto toho, že chce sám dokázat něco co zatím nikdo nedokázal a to vyhrát s PSG LM. Taky jsem si myslel, že je to jedinej způsob jak vyhrát zlatej míč. Bohužel se neukazuje jako ta opora které by za svůj klub bojovala do krve.

Martyx
Zedman - 23.10. Odpovědět

Teda až na to že to Neymar to popřel, Bartomeu popřel jakýkoliv kontakt, Marguinhos jasně naznačil jak se to má s přestupy v PSG, je ten článek fakt aktuální. Smajlík 3

Zedman

Pojď synu Smajlík 17 Smajlík 2

NoIscoNoDisco

Ted mi Neymar pripada jako ze slavne knihy J.Londona-"Tulak po hvezdach" Smajlík 7

tomogara

Jestli někam Neymar půjde tak to bude buď do Realu nebo s velkou slávou zpátky do brazílie ale spíš očekávám že ještě minimálně 2 sezóny zůstane v PSG ale člověk nikdy neví.

MESSIFCB

Nechápu proč by Mbappeho měli pouštět. Stejně jako Neymara (leda by tam opravdu nebyla takto postavena smlouva)

FotbalFan
COKO - 22.10. Odpovědět

Raději bych pustil Neymara, než Mbappého.

COKO

Neymar v Barce už nikdy !

Messi777
COKO - 22.10. Odpovědět

Taky ho ani nechci, jen pro PSG je rozumnější pustit Neymara než Mbappého.

COKO
Reklama
Reklama
Nejnovější články