Zpět na » Francie: Ligue 1 » Neymar připouští: Opravdu bych rád hrál pod Pepem Guardiolou

Francie: Ligue 1 - Neymar připouští: Opravdu bych rád hrál pod Pepem Guardiolou

Neymar připouští: Opravdu bych rád hrál pod Pepem Guardiolou © 9sportpro.com, fobalportal.cz - Neymar chce hrát pod Guardiolou

2

Líbilo se

27.05. - Mluví se o jeho možném odchodu do Realu Madrid. V Paris Saint-Germain o tom nechtějí vůbec slyšet a všechny kolem ujišťují, že Neymar bude oblékat dres francouzského klubu i v příští sezóně. Brazilský reprezentant chystající se na mistrovství světa nyní přiznává, že by si jednou velmi rád zahrál pod Pepem Guardiolou, který nyní vede Manchester City.

Dojde skutečně k předčasnému odchodu Neymara z PSG? Loni v létě Neymar opustil Barcelonu a za 200 miliónů liber se upsal pařížskému celku na 5 let. Ovšem už teď se mluví o tom, že by mohl odejít. Mohl by samozřejmě odejít jen do těch nejbohatších klubů světa. Jen málokdo si jej může dovolit.

Spekuluje se zejména o Realu Madrid. Ale do závodu o něj by se mohl klidně zapojit i Manchester City. Ten má také prakticky nevyčerpatelné finanční prostředky. A navíc, Neymar nyní přiznal, že by si jednou velmi rád zahrál pod Pepem Guardiolou, se kterým se v Barceloně minul. Do Španělska přišel až rok po jeho odchodu z katalánského velkoklubu.

„Vždycky jsem toužil spolupracovat s Pepem Guardiolou. Na tom se nic nezměnilo. Je prostě jiný než všichni ostatní. Opravdu bych s ním rád pracoval.“

„Dorazil jsem do Barcelony až rok po jeho odchodu. Minuli jsme se.“

Nyní se Neymar připravuje s brazilskou reprezentací na nadcházející světový šampionát.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Himeila - 27.05. Odpovědět

Vítejte na nejlepší webové stránky sex seznamka ==>> http://Sweetsex.top

Himeila
benv - 27.05. Odpovědět

kurzové sázky, spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

benv

No tak doufám, že do City půjde Smajlík 2 Po včerejším prohlášení Ronalda už v Realu stejnýho pitomce nechci, a to i navzdory jejich kvalitám.

sonnyblack
triceee - 28.05. Odpovědět

v City bych ho taky rad videl :D

triceee
Reklama
Reklama
Nejnovější články