Zpět na » Francie: Ligue 1 » Jesého čeká další štace. Z PSG bude hostovat ve Stoke City

Francie: Ligue 1 - Jesého čeká další štace. Z PSG bude hostovat ve Stoke City

Jesého čeká další štace. Z PSG bude hostovat ve Stoke City © fourfourtwo.com, fotbalportal.cz - Jesé bude hostovat ve Stoke

0

Líbilo se

17.08. - Poprvé okusí Premier League. Jesé Rodríguez, který prošel mládežnickou akademií Realu Madrid, dvakrát s Bílým baletem vyhrál Ligu mistrů, se z Paris Saint-Germain stěhuje na další hostování. Letošní jaro odehrál na hostování v rodném Las Palmas, nyní odchází na roční hostování do Stoke City. Už prošel lékařskou prohlídkou a je oficiální posilou Potters.

Do Realu Madrid přišel Jesé už ve svých 14 letech. Postupně se z akademie propracoval až do prvního týmu, za který debutoval v roce 2011. Za Bílý balet odehrál celkem 94 utkání a vstřelil v nich 18 gólů. Má jeden mistrovský titul i dva triumfy v Lize mistrů.

Loni v létě jej však z Realu Madrid koupilo PSG za 25 miliónů eur. Jesé s pařížským klubem podepsal pětiletý kontrakt. Ovšem v nabité konkurenci se jen stěží prosazuje. Na začátku letošního roku proto byl poslán na půlroční hostování do španělského Las Palmas. V tomto městě na Kanárských Ostrovech se Jesé narodil, takže prostředí dobře znal.

V létě se vrátil zpátky do Paříže, ale dlouho ve Franci nevydržel. PSG jej nyní poslalo na roční hostování do Stoke City.

Tony Scholes, výkonný ředitel Stoke, je velmi potěšen tím, že klub Jesého získal.

„Jesé byl na přestupovém trhu velmi žádaný hráč, když PSG potvrdilo, že jej uvolní na hostování. Jsme velmi rádi, že si Jesé vybral nás.“

„V Paříži nezažíval nejšťastnější období své kariéry. Ale je stále mladý a hladový. Chce být v Premier League úspěšný.“

Kam dál?

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články