Zpět na » Francie: Ligue 1 » Falcaa neprodáme. Nebo…když přihodíte. Monako odmítlo nabídku čínského klubu na 45 miliónů liber

Francie: Ligue 1 - Falcaa neprodáme. Nebo…když přihodíte. Monako odmítlo nabídku čínského klubu na 45 miliónů liber

Falcaa neprodáme. Nebo…když přihodíte. Monako odmítlo nabídku čínského klubu na 45 miliónů liber © saharafootball.net, fotbalportal.cz - Radamel Falcao

2

Líbilo se

17.01. - Dalším hráčem, který by se mohl nechat zlákat čínskými penězi, bude možná Radamel Falcao. O kolumbijského útočníka stojí Tianjin Quanjian. Podle dostupných informací ale vedení Monaka prozatímní nabídku na 45 miliónů liber smetlo ze stolu. Proslýchá se, že by klub mohla zlomit částka až o 30 % vyšší. Číňané lákali Falcaa už dvakrát. Tehdy se rozhodl bojovat o místo v Chelsea.

Třicetiletý útočník Radamel Falcao by podle francouzských médií mohl během ledna Monako opustit. Vehementně se o něj zajímá čínský klub Tianjin Quanjian. Ten poslal nabídku na 45 miliónů liber. Ovšem na takovou sumu zatím vedení knížecího klubu nechce slyšet.

Podle dostupných zdrojů by měla od čínského klubu přijít nabídka až o 30 % vyšší, tedy na necelých 60 miliónů liber.

Vadim Vasiljev, viceprezident Monaka, připustil, že nabídku v několika desítkách miliónů liber by mohl velmi těžké opomíjet a odmítnout.

„Musím přemýšlet jako lídr. Samozřejmě, že chci vyhrávat tituly a trofeje, ale existují zvláštní situace. Jen velmi málo klubů na světě si může dovolit odmítnout jakoukoliv nabídku.“

Během sezóny 2015/2016, kdy Radamel Falcao bojoval o své místo v Chelsea, přistály na stole Blues hned dvě lukrativní nabídky z Číny. Jenomže kolumbijský útočník se tehdy rozhodl, že ještě zabojuje o své místo na Stamford Bridge.

Teď je Radamel Falcao zpět v úžasné formě. Během 18 ligových kol nastřílel v Ligue 1 už 14 gólů. Opravdu odejde za penězi do Číny?

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články