Zpět na » Francie: Ligue 1 » Zubizarreta se stal sportovním ředitelem Olympique Marseille

Francie: Ligue 1 - Zubizarreta se stal sportovním ředitelem Olympique Marseille

Zubizarreta se stal sportovním ředitelem Olympique Marseille © fcbarcelona.com - Andoni Zubizarreta

0

Líbilo se

28.10. - Španěl Andoni Zubizarreta se stal sportovním ředitelem fotbalového Olympique Marseille. Bývalý španělský reprezentační brankář a národní rekordman v počtu startů, který stejnou funkci zastával až do loňského ledna v týmu FC Barcelona, nahradí Guntera Jacoba. Zubizarretův příchod je už třetí změnou ve vedení slavného klubu za poslední měsíc.

"Jsem šťastný, že mohu být v klubu s tak slavnou minulostí. Doufám, že důvěru ve mne vloženou naplním," řekl na dnešní tiskové konferenci pětapadesátiletý Zubizarreta, jenž během pětiletého působení v katalánském celku dosáhl řady úspěchů v čele s triumfem v Lize mistrů.

Majitel Marseille Američan Frank McCourt již během října jmenoval novým ředitelem Olympique podnikatele Jacquese-Henriho Eyrauda. Minulý týden přišel i nový trenér Rudi Garcia.

Někdejší vlastník baseballového týmu MLB Los Angeles Dodgers McCourt hodlá do aktuálně jedenáctého týmu francouzské ligy investovat v příštích čtyřech letech až 200 milionů eur (přes pět miliard korun), aby se pokusil narušit nadvládu Paris St. Germain.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články