Zpět na » Francie: Ligue 1 » Mario Balotelli: Liverpool? Největší chyba mého života

Francie: Ligue 1 - Mario Balotelli: Liverpool? Největší chyba mého života

Mario Balotelli: Liverpool? Největší chyba mého života © goal.com, fotbalportal.cz - Mario Balotelli

1

Líbilo se

12.09. - Mario Balotelli včera zářil při svém debutu v barvách francouzského Nice. Podařilo se mu hned dvakrát skórovat a přispěl k výhře nad Marseille. Do Francie zamířil Balotelli z Liverpoolu, kde jen paběrkoval. Nyní prohlásil, že přesun na Anfield byl pro něj tou největší chybou v jeho životě. Přiznal, že neměl rád tento klub a nevycházel dobře ani s jedním z obou manažerů, pod kterými hrál.

Šestadvacetiletý Mario Balotelli se přesunul do Liverpoolu v roce 2014. Stál tehdy 16 miliónů liber. Nastoupil ovšem jen do 28 utkání a připsal si pouhé 4 góly. Rychle se ukázalo, že nezapadne do stylu hry, který požadoval Brendan Rodgers a brzy upadl v nemilost.

Proto také odešel v minulé sezóně na hostování do AC Milán. Letos v létě se vrátil na Anfield na letní přípravu. Ovšem Jürgen Klopp jej s sebou nevzal na předsezónní turné. Bylo jasné, že s Balotellim nepočítá.

Proto si italský útočník hledal nové angažmá. V poslední možný přestupový den odešel zadarmo do francouzského Nice. Při svém nedělním debutu dvakrát skóroval do sítě Marseille. Poté mluvil o svém angažmá v Liverpoolu.

„Byla to největší chyba mého života.“

„Na rozdíl od fanoušků, kteří se ke mně chovali fantasticky, a od hráčů, se kterými jsem měl výborný vztah, jsem já sám neměl rád tento klub.“

„Působil jsem tam pod dvěma kouči - Brendanem Rodgersem a Jürgenem Kloppem. Jako lidé na mě neudělali dobrý dojem. Nevycházeli jsme spolu.“

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 12.09. Odpovědět

Měl to těžký, přišel po odchodu Suaréze a hned se čekaly velký věci, přitom po odchodu Suaréze nám na celou sezonu odešla souhra mezi útokem a zálohou a kolikrát když Balo hrál, tak ho v tom nechali koupat samotnýho a srali na to, takže to měl fakt těžký..Klopp mu ani šanci nedal asi kvůli jeho přístupu, ale to už je asi kapitola sama o sobě..když se dokáže soustředit na fotbal, tak je to výbornej hráč

Panyny

Ano když, ale těch když bylo proklatě málo snad v každém klubu co byl.. Na to být TOP a udržet formu a soustředění to chce mít i srovnáno v hlavě což on nemá a mít nebude.

PanNezaujaty
Panyny - 12.09. Odpovědět

Proklatě málo. V Interu,Man City i AC měl vždycky slušný statistiky, až v Livecu šel tak razantně dolů.

Panyny
Taibi - 12.09. Odpovědět

Liverpool: Mario Balotelli? Největší chyba mého života

Taibi

Největší chyba ? Ta byla že ses choval jak chuj talent byl jenže mozek střeleny

Petula96

Co chce tenhle blb? Ten nebude spokojenej nikde. Talent měl to ano, ale takových dneska je... Ty vyjímečné nedělá ten talent, ale ta dřina a práce na sobě a toho on není a nikdy nebude schopen, proto bude navždy jen průměr a nakonec i skončí v nějakém průměrném Italském klubu, kde bude v dané konkurence v týmu "za hvězdu".. A to mu asi i bude vyhovovat a stačit..

PanNezaujaty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články