Zpět na » Francie: Ligue 1 » Falcao myslí na návrat na výsluní: Chci být nejlepším střelcem Ligue 1

Francie: Ligue 1 - Falcao myslí na návrat na výsluní: Chci být nejlepším střelcem Ligue 1

Falcao myslí na návrat na výsluní: Chci být nejlepším střelcem Ligue 1 © zimbio.com, fotbalportal.cz - Radamel Falcao

3

Líbilo se

30.06. - Radamel Falcao má za sebou dvě tragické sezóny v Premier League. Nedařilo se mu v Manchesteru United, ani v Chelsea. Navíc jej sužovala zranění. Kolumbijský útočník upadá do zapomnění, ale má ještě velkou touhu vrátit se zpět na top úroveň. Vrací se do Monaka a jedním z jeho cílů je stát se nejlepším střelcem francouzské ligy.

V roce 2013 přestoupil Radamel Falcao z Atlética Madrid do Monaka za 60 miliónů eur. V první sezóně ve Francii odehrál 17 zápasů a vstřelil 9 branek. Pak jej potkalo těžké zranění kolene. Kvůli němu přišel i o MS 2014 v Brazílii. Poté se snažil vrátit se na výsluní v Anglii. Nejprve hostoval v Manchesteru United. Vůbec se mu nepovedlo. V uplynulé sezóně oblékal dres Chelsea. Bylo to však ještě horší.

Bylo jasné, že v Anglii nezůstane. Proto se vrací do Monaka. Doufá, že se mu podaří znovu proniknout mezi nejlepší útočníky v Evropě.

„Jsem rád, že jsem se vrátil do Monaka. Doufám, že mě čeká velká sezóna. Jsem stoprocentně fit.“

„Myslím, že je důležité, abych byl tady. Cítím se dobře. Lidé mě tady mají rádi. Chci tady tento rok zůstat, chci se vrátit na hřiště, a pokud to bude možné, pomoci týmu k dosažení cílů.“

„Rád bych vstřelil hodně branek, ale nejdůležitější je pomoc týmu. Jsem střelcem. Každý chce být nejlepším střelcem a je to i můj hlavní cíl.“

Kam dál?

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ja mu stesti preju. Smajlík 17

tomogara
Kadim - 30.06. Odpovědět

No tak Monako hraje na jednoho hrota, pokud vim, takže by se mu mohlo zadařit po odchodu Zlatana.

Kadim
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články