Zpět na » Francie: Ligue 1 » Nikdy jsem neřekl, že se chci vrátit do Juventusu, čílí se Ibrahimović

Francie: Ligue 1 - Nikdy jsem neřekl, že se chci vrátit do Juventusu, čílí se Ibrahimović

Nikdy jsem neřekl, že se chci vrátit do Juventusu, čílí se Ibrahimović © goal.com - Zlatan Ibrahimović

0

Líbilo se

11.08. - Před pár dny se v médiích objevily informace, podle nichž údajný trenér Zlatana Ibrahimoviće v mládežnických kategoriích švédského kubu Malmö Stefan Hansson prohlašoval, že by se aktuální hráč Paris St. Germain rád vrátil do turínského Juventusu, kde dříve působil. Nicméně sám Ibra toto tvrzení důrazně vyvrátil a dodal, že nikoho takového jména dokonce ani nezná.

Minulý týden italský deník Tuttosport zveřejnil rozhovor s člověkem, který se jmenuje Stefan Hansson a údajně trénoval Ibrahimoviće v mládežnické akademii Malmö. V interview tvrdil, že by se Zlatan ještě před skončením profesionální kariéry rád vrátil do Juventusu, v němž působil v letech 2004- 2006.

Ovšem Ibrahimović tvrzení svého bývalého trenéra popřel. „Někdo, kdo si říká Stefan Hansson, komentoval jisté věci ohledně mé osoby. Chci jenom objasnit, že tuhle osobu vůbec neznám. Nikdy jsem ho neznal, nikdy ani nebyl mým trenérem ani jsem s ním nemluvil po Skype,“ uvedl na sociální síti.

„Normálně se k takovým věcem vůbec nevyjadřuji, ovšem jeho komentáře dosáhly takových rozměrů, že už jsem cítil nutnost zareagovat,“ dodal švédský útočník, který má ve francouzském klubu smlouvu do roku 2016.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Jan Preisler / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kto by ta chcel striebran

Juventino1985

Ten by strčil Tevéza, Llorenteho a Moratu do vačku, takže asi všetci Smajlík 6 Smajlík 7

tomibon26
Reklama
Reklama
Nejnovější články