Zpět na » Francie: Ligue 1 » Lacazette by rád oblékal dres Juventusu

Francie: Ligue 1 - Lacazette by rád oblékal dres Juventusu

Lacazette by rád oblékal dres Juventusu © 12tipster.com - Alexandre Lacazette

0

Líbilo se

02.04. - Lyon má ve svém kádru několik velmi zajímavých hráčů a jedním z nich je mladý útočník Alexandre Lacazette. Olympique se právem obává, že o svou hvězdu brzy přijde a zřejmě k tomu má dobrý důvod - Lacazette by totiž rád do Juventusu Turín.

Olympique Lyon se v rámci Evropské ligy utká s věhlasným Juventusem a pokusí se naznačit své ambice případnou výhrou. Duel s Juventusem bude napjatě očekávat nejeden fanoušek obou celků. Pozornost budou šéfové Staré dámy ale věnovat také svých obchodním zájmům. O ně si totiž sám řekl mladý útočník francouzského celku.

Ještě nedávno stála ofenzíva francouzského týmu na bedrech Bafetimbiho Gomise, ale ten získává značnou konkurenci. Zlepšující se formu má zejména mladý útočník Alexandre Lacazette, který zaznamenal již osmnáct přesných zásahů. Těsně před ostře sledovaným utkáním francouzský talent vyzpovídal italský deník Tuttosport, který zjišťoval náznak dalšího působení útočníka.

„Samozřejmě, Juventus patří mezi velmi respektované týmy s tradicí a velkými ambicemi. Takže nebudu lhát a řeknu, že hrát za něj by byla opravdu velká čest. Chtěl bych se dostat do zahraničí, zkusit nové prostředí a zlepšovat se po boku nejlepších. Zajímají se o mě velké kluby a já se žádnému z nich bránit nebudu,“ naznačil Lacazette.

Jeho stále ještě mateřský klub nyní bojuje o evropské poháry a jejich případná absence by mohla rozhodování mladého útočníka zamotat. Lyonu teď patří páté místo Ligue 1, protože v minulém utkání nestačil na Saint-Étienne. Lyon kromě střetu s Juventusem Turín navíc čeká velmi zajímavé finále Ligového poháru s Paris Saint-Germain. Stále tedy má o co hrát i útočník Alexandre Lacazette. Ten se chce nyní soustředit právě na konec sezony s francouzským týmem.

„Mojí prací je střílet branky za Olympique Lyon, i když by to bylo třeba právě proti Juventusu. Jsem útočník a góly se ode mě očekávají. Proto musím vydat maximum svých sil proti jakémukoli soupeři. Je jasné, že proti nám budou mít motivaci navíc, když se finálové klání hraje na jejich hřišti. Pro nás je to ale velká výzva a celý náš tým se těší na to, jak daleko dojdeme a co proti Juventusu předvedeme,“ dodává naděje francouzské kopané. Dočká se branky proti svému oblíbenému klubu?

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / fourfourtwo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články