Zpět na » 1. Bundesliga » Frei: Z vítězství a proher se učíme

1. Bundesliga - Frei: Z vítězství a proher se učíme

Frei: Z vítězství a proher se učíme © -

0

Líbilo se

08.05. - Útočník Borussie Dortmund byl mužem zápasu se Stuttgartem. Při výhře 3:2 odmítl osobní pocty když oznámil, že uznání si zaslouží celý tým

Švýcarský reprezentant odehrál proti loňskému mistrovi skvělé utkání, v interview pro oficiální webové stránky svého klubu však rychle oznámil, že potřeba je ocenit výkon celého týmu.

Bylo vítězství 3:2 nad Stuttgartem tou pravou odpovědí po bezbrankové remíze s Norimberkem?

AF: Chci všechny pochválit a postavit se za tým. Nejde jen o to, že by se mužstvo snažilo vyhrát a odpovědět na předchozí neúspěch. Je pravdou, že utkání jako bylo to s Norimberkem jsme letos odehráli až příliš. Je potřeba to změnit, musíme se snažit prezentovat fotbalem jako v duelu se Stuttgartem. Hrát až na hranici svých možností. Je to složité, ale musíme se naučit hrát na vysoké úrovni. Pak můžeme vítězit takovým stylem.

Jak se to hodláte naučit?

AF: Rostete a učíte se z vítězství, ale také z proher. Potřebujete převzít více zodpovědnosti. Touto cestou se můžete zlepšovat.

V posledním utkání jste sehrál klíčovou roli, vstřelil jste dvě branky. Užil jste si je?

AF: Nejde o mě, přestože jsem se dvakrát trefil. Je důležité, že jsme získali tři body. To nám pro zbývající dva zápasy sezóny ulehčilo naši situaci.

Kam dál?

Pavel Storzer / bundesliga.de/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články