Zpět na » 1. Bundesliga » Češi ve 31. kole Bundesligy

1. Bundesliga - Češi ve 31. kole Bundesligy

Češi ve 31. kole Bundesligy © hamburg-web.de - David Jarolím

0

06.05. - Nejlepší z Čechů byl v tomto kole David Jarolím, který si od nás vysloužil čtyři hvězdičky. Naopak Fenin z Frankfurtu by na utkání ve Stuttgartu nejraději zapomněl.

I v tomto kole hodnotíme Čechy v Bundeslize hvězdičkami. Pět hvězdiček dostane fotbalista, jenž oslní, čtyři si vyslouží za velice povedený výkon, tři dostane hráč, který odehraje dobrý zápas. Podprůměrný výkon si zaslouží dvě hvězdy a Čech hrající "pod psa" obdrží jen jednu.

hvězdahvězdahvězdahvězda

David Jarolím
Záložník Hamburgeru opět odehrál vydařené utkání, které HSV v Rostocku vyhrálo. Jarolím byl velmi aktivní úspěšně tvořil hru. Spoluhráče zásoboval přesnými přihrávkami, jednou připravil šanci. Byl také úspěšný v osobních soubojích. Z Čechů byl v tomto kole nejlepší.

hvězdahvězdahvězda

Jan Koller
Obrovitý útočník se sice v utkání v Dortmundu střelecky neprosadil, ale podal velmi dobrý výkon. Neustále se nabízel do kombinace. Branku soupeře dvakrát ohrozil, stejně jako Jarolím jednou připravil šanci pro spoluhráče.

Jaroslav Drobný
Brankáře Herthy Berlín nemusel mrzet jeden inkasovaný gól, jelikož jeho spoluhráči dali tři góly. Drobný působil jistým dojmem, i když práce příliš neměl.

Jan Šimůnek
Stoper Wolfsburgu si proti lídrovi tabulky počínal slušně. Jeho tým gól neinkasoval a se svými kolegy v obraně nepouštěli Bayern do větších příležitostí. Šimůnek celkově třikrát fauloval a viděl žlutou kartu.

Rudolf Skácel
Skácel nehrál od začátku, do utkání proti Karsruhe naskočil v 57. minutě. Ovšem podal slušný výkon a připsal si branku. V 87. minutě pečetil vítězství Herthy na 3:1. Pro ofenzivu mužstva byl platným hráčem.

Radim Kučera
Kučera odehrál za Bielefeld celé utkání a jeho tým branku neobdržel. Je ale pravdou, že Bochum moc obranu Arminie neprověřila. Kučerova rozehrávka byla bez problémů.

hvězdahvězda

Tomáš Galásek
Spoluhráč Jana Kollera odehrál průměrné utkání. V defenzivě byl téměř bezchybný, směrem vpřed už to velká sláva nebyla. Přesto dvakrát vystřelil na bránu. V osobních soubojích bývá jistější.

Jiří Štajner
Záložník Hannoveru hrál opět od začátku, ale tentokrát tak přesvědčivý výkon nepodal. Snažil se ohrožovat soupeřovu branku, ovšem nedařilo se mu, jak by si představoval. V 84. minutě byl vystřídán.

hvězda

Martin Fenin
Eintrachtu Frankfurt se utkání ve Stuttgartu vůbec nepovedlo a odnesl to i Fenin, který byl v polovině utkání vystřídán. Bývalý útočník Teplic odehrál za Frankfurt zatím nejhorší utkání. Byl nevýrazný, branku Stuttgartu vůbec neohrozil.

Michal Papadopulos nastoupil až v 87. minutě, a tak nebyl hodnocen.