Zpět na » 1. Bundesliga » Carlos Alberto odešel na hostování do Botafoga

1. Bundesliga - Carlos Alberto odešel na hostování do Botafoga

Carlos Alberto odešel na hostování do Botafoga © -

0

Líbilo se

06.05. - Ofenzivní fotbalista Werderu Brémy Carlos Alberto odešel do konce roku na hostování do Botafoga poté, co bylo zrušeno jeho hostování v Sao Paulu

Třiadvacetiletému Brazilci byla vypovězena smlouva na hostování 16. dubna poté, co několikrát zmeškal trénink, navíc měl ještě veřejnou roztržku se spoluhráčem Fábiem Santosem.

Sao Paulo se tak rozhodlo, že hráče pošle zpět do Německa. O kariéře talentovaného fotbalisty tak v poslední době slýcháme pouze v souvislosti se skandály způsobené jeho nevyrovnanou povahou.

S hráčem se brzy po jeho propuštění sešel sportovní ředitel Botafoga Ricardo Rotenberg a nakonec ho získal na hostování.

Ve středu tak bude Alberto představen novinářům jako fotbalista Botafoga. Do čtvrtečního utkání klubu v rámci Copa do Brasil proti Atléticu Mineiro ještě nezasáhne.

O víkendu Botafogo prohrálo finále oblastní soutěže s Flamengem, na brazilský šampionát tak odjede s cílem vylepšit devátou příčku z loňské sezóny.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
willi - 06.05. Odpovědět

hlavne by mel zklidnit osobni zivot a udelat si v nem poradek (to samy baros) pak az to muze nekam dotahnout...

willi
MatyCZ (webmaster) - 06.05. Odpovědět

Do Werderu přicházel s velmi slušnou reputací a proto je škoda, že se nedokázal usadit a prokázat své kvality podobně jako se to povedlo Diegovi.. Smajlík 11

MatyCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články