Zpět na » 1. Bundesliga » O Kyrgiakose projevil zájem Betis

1. Bundesliga - O Kyrgiakose projevil zájem Betis

O Kyrgiakose projevil zájem Betis © -

0

Líbilo se

04.05. - O přestupu stopera Eintrachtu Frankfurt Sotiriose Kyrgiakose na Manuel Ruiz de Lopera prý v současné době jedná sportovní ředitel Realu Betis Manuel Momparlet

Sportovní ředitel sevillského celku Manuel Momparlet hledal v posledních měsících po celé Evropě kvalitního středního obránce, kterého by klub mohl přivést levně. Kyrgiakos tyto charakteristiky splňuje, na konci sezóny mu ve Frankfurtu vyprší smlouva.

Osmadvacetiletý zkušený stoper si zahrál nejenom v Poháru UEFA, ale také v Lize Mistrů, jeho předchozími působišti byly kromě Frankfurtu také Glasgow Rangers a Panathinaikos Athény.

Kyrgiakos je rovněž řeckým reprezentantem, za svou vlast už nastoupil téměř čtyřicetkrát a Momparlet v něm vidí muže, který by mohl vést obranu Betisu.

V posledních týdnech se prý sportovní ředitel španělského mužstva nachází v Německu a svou vyhlédnutou posilu monitoruje. Údajně se chce s Řekem i sejít a přesvědčit ho k přestupu na Pyrenejský poloostrov.

Učinění formální nabídky by však museli schválit také dva členové technické exekutivy vedení klubu Joaquín Parra a Jorge Vázquez, samozřejmě by musel souhlasit rovněž trenér Paco Chaparro.

O Kyrgiakose projevilo v posledních měsících zájem několik klubů z Německa a také Anglie, Momparlet tak chce údajně jednat co nejrychleji, aby si služby řeckého internacionála zajistil.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
F95 - 04.05. Odpovědět

navštivte prosím www.gunners.webnode.cz a hlasujte v ankete prosim diky

F95
F95 - 04.05. Odpovědět

navštivte prosím www.gunners.webnode.cz a hlasujte v ankete prosim diky

F95
F95 - 04.05. Odpovědět

navštivte prosím www.gunners.webnode.cz a hlasujte v ankete prosim diky

F95

ale houby kance jeden jsou spokojeni ve frankfurtu lepsi by sevilla urcite nebyla Smajlík 5 mohli by treba do stuttgartu ci brem

dennnisek

A to není lepší mančaft než Eintracht? Při vší úctě...

sd. Kančík BLACK

Upřímně bych jemu a Amanatidisovi přál lepší mančaft.

sd. Kančík BLACK

já ho ani neznám Smajlík 13 asi nemá přehled vo fotbale...... Smajlík 13

(-:DEJF:-)
Reklama
Reklama
Nejnovější články