Zpět na » 1. Bundesliga » Willi: Nedaří se nám najít vysvětlení

1. Bundesliga - Willi: Nedaří se nám najít vysvětlení

Willi: Nedaří se nám najít vysvětlení © -

0

Líbilo se

25.04. - Pravý záložník MSV Duisburg Tobias Willi promluvil o blížícím se ligovém duelu s Bochumí. Jeho tým se v současné době nachází na poslední, sestupové, příčce tabulky, na hřištích soupeřů se mu ale daří daleko více než na vlastním stadiónu a bude to chtít potvrdit i v příštím utkání

Co se Vám vybaví, když řeknu číslo deset?

TW: Že potřebuji vstřelit ještě devět branek, abych se na tuto hranici dostal.

Správně. Ale myslel jsem to trochu jinak. MSV prohrálo v této sezóně deset domácích utkání, naopak co se týče zápasů na hřištích soupeře, patří mu desátá příčka.

TW: To je pravda. Trochu jsme se zlepšili. Jako ligový nováček musíte získávat co nejvíce bodů na domácím stadiónu, u nás to je ale naopak. Hráli jsme všichni dobře, někdy dokonce výtečně, ale doma se nám to zopakovat nepovedlo. S tak špatným bodovým ziskem z vlastního stadiónu jste tým na odpis, díky bodům ze hřišť soupeřů jsme ale stále ve hře.

Dovedete si tuto bilanci vysvětlit?

TW: To je dobrá otázka. Možná jsme lepší venku, protože nejsme pod takovým tlakem. Ale těžko říct, zda-li je to ten hlavní důvod. Vysvětlení se nám najít nepovedlo. Snad to ale bude pokračovat.

U MSV jste zrovna prodloužil smlouvu. Tím jste dal klubu ve složitých časech jasný signál.

TW: Jsem zde vážně spokojený. Samozřejmě jsem mohl počkat, jestli by mě na konci sezóny chtěl jiný klub Bundesligy, ale jde mi o perspektivu. Navíc dobře vycházím s koučem a vedením. Jestli sestoupíme, máme velkou šanci se ihned vrátit.

Kam dál?

Pavel Storzer / bundesliga.de/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Témata článku
Anketa

Zachrání se Duisburg v Bundeslize?

Ano (3)

Ano 30,0%

Ne (7)

Ne 70,0%
Celkový počet hlasů: 10
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články