Zpět na » 1. Bundesliga » Misimovič možná opustí Norimberk

1. Bundesliga - Misimovič možná opustí Norimberk

Misimovič možná opustí Norimberk © -

0

Líbilo se

08.04. - O záložníka Norimberku Zvjezdana Misimoviče usiluje podle spekulací německého tisku VfB Stuttgart. Obhájce titulu neprožívá povedenou sezónu a pro příští rok se bude snažit posílit kádr, zejména co se týče hráčů středu pole

Stuttgart je už delší dobu v pokročilých jednáních s Janem Šimákem z Jeny a Martinem Lanigem z Fürthu. Stuttgarter Zeitung dnes píše o tom, že pětadvacetiletý bosenský reprezentant by se měl stát příští posilou švábského celku.

V Mnichově narozený Misimovič je přesně typem hráče, kterého Armin Veh hledá. Zdobí ho technická zdatnost, výtečné přihrávky a rovněž čich na branky.

Hlavním problémem je, že norimberský fotbalista bude dostupný jen v případě, že se jeho celku nepodaří zachránit v Bundeslize. Do konce smlouvy mu zbývají tři roky.

Pokud se Norimberk letos s první ligou rozloučí, bude o talentovaného středopolaře usilovat jistě celá řada klubů, Stuttgart by však mohl Misimoviče upoutat obzvláště v případě účasti v pohárové Evropě.

Bosenský záložník je jedno z mála pozitiv zpackané sezóny Norimberku. Po letním přestupu z Bochumi vstřelil ve třiadvaceti utkáních deset gólů, další tři zásahy přidal v německém poháru.

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 09.04. Odpovědět

Misimovič by mohl přestoupit do bayernu

willi - 09.04. Odpovědět

Smajlík 11 z bayernu odesel

willi
-Basty- - 10.04. Odpovědět

Už zase Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 3 Smajlík 2

-Basty-
marrtyk - 11.04. Odpovědět

To by mohl

marrtyk
Reklama
Reklama
Nejnovější články