Zpět na » 1. Bundesliga » Karlsruhe získalo Sebastiana

1. Bundesliga - Karlsruhe získalo Sebastiana

Karlsruhe získalo Sebastiana © -

0

Líbilo se

31.03. - +PROFIL: Tim Sebastian už teď ví, že příští sezónu bude působit v Bundeslize nezávisle na tom, jestli se jeho Hanse Rostock podaří v první lize zachránit. Hráč totiž přestoupil do Karlsruhe

Čtyřiadvacetiletý stoper se tak přesune ze severovýchodního do jihozápadního Německa, na Wildparkstadion přestupuje zadarmo.

Sebastian podepsal Karlsruhe předsmlouvu, kontrakt vstoupí v platnost po sezóně a vyprší až v roce 2011, tím je sportovní ředitel KSC Rolf Dohmen nadšen.

„Tim byl naší první volbou v hledání středního obránce,“ odkryl. „Je to mladý německý fotbalista se světlou budoucností, ukázal to v Bundeslize. Je to přesně typ hráče, který jsme hledali.“

Sebastian by ve svém novém působišti měl nahradit švýcarského reprezentanta Maria Eggimanna, který se po sezóně přesune do Hannoveru. „Transfer mi dal příležitost vyzkoušet něco nového,“ řekl bek Rostocku.

„V Karlsruhe panují vysoká očekávání. Jsem kvalitou kádru přesvědčen a už se těším na léto,“ dodal fotbalista, který za Hansu letos nastoupil už třiadvacetkrát.

Tim Sebastian

Datum narození
17.01.1984
Místo narození
Leipzig, Německo
Výška
187 cm
Pozice
obránce
Současný klub
F.C. Hansa Rostock
Číslo
13
Kariéra
2004-2008 F.C. Hansa Rostock (89 zápasů/3 góly)

2008- Karlsruher SC
zdroj: bundesliga.de

Kam dál?

Pavel Storzer / goal.com/wikipedia.org/FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články