Zpět na » 1. Bundesliga » Comeback Vitteka se odkládá

1. Bundesliga - Comeback Vitteka se odkládá

Comeback Vitteka se odkládá © -

0

Líbilo se

23.02. - Norimberku už od čtvrtého kola chyběl Róbert Vittek a nemohl svým spoluhráčům pomáhat v záchranářských pracích. Nyní už se zdálo, že by se po zranění mohl vrátit, ale jeho comeback minimálně na týden odložila chřipka.

1. FC Norimberk má kromě starostí se záchranou také problémy v koncové fázi. V minulém kole proti Brémám odehráli útočníci FCN mizerné utkání. Naději na zlepšení skýtal návrat Róberta Vitteka do sestavy.

Poslední zápas odehrál Slovák ve čtvrtém kole proti Energii Cottbus a potom si dost nešťastně zranil chrupavku v koleni. Zranění si vyžádalo několikaměsíční rekonvalescenci a zdálo se, že tento týden by se Vittek mohl vrátit do kolotoče mistrovských zápasů. Ale osud tomu chtěl jinak, útočník chytil chřipku a podle klubových lékařů bude mimo hru minimálně týden.

Ovšem slovenský reprezentant není jediným v útoku Norimberku, kdo nebude moci nastoupit. Červenou kartu totiž v minulém utkání viděl Ivan Saenko, a tak se vedle Kollera a Charistease představí na křídle pravděpodobně Nicky Alder.

Poměrně rozsáhlá marodka je jedním z důvodů, proč se Norimberku letos tak nedaří. Po krátké dvouzápasové odmlce už by měl být k dispozici Vittekův krajan Marek Mintál. Do záložní řady se vrací také defenzivnější Peer Kluge.

Naopak na delší dobu bez fotbalu to vypadá u Zvjezdana Misimoviče, Larse Jacobsena a Leona Benka.

Kam dál?

Jakub Sitek / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články