Zpět na » 1. Bundesliga » Nedělní výsledky 20. kola Bundesligy

1. Bundesliga - Nedělní výsledky 20. kola Bundesligy

Nedělní výsledky 20. kola Bundesligy © -

0

17.02. - V neděli zvítězili favorité shodně 3:0, Bayern hrál přitom ještě v poločase bez gólu. Ale vítězství mu zajistil Luca Toni, Hamburgu zase Olič s Jarolímem.

Hannover 96 - Bayern Mnichov 0:3 (0:0)

První šanci měli domácí, Mike Hanke ovšem skóre v jedenácté minutě neotevřel a potom převzal iniciativu Bayern. Do poločasu se sice ještě střelecky neprosadil, ale po přestávce rozjel svůj střelecký koncert italský bombardér Luca Toni. V 58. minutě přihrál van Bommel a Toni z desíti metrů skóroval poprvé. Na další dvě branky mu přihrál Bastian Schweinsteiger. V 64. minutě poslal Schweinsteiger tak dobrou přihrávku, že Toni stál sám před Enkem - 0:2. Hattrick dokonal deset minut před koncem utkání, když využil své vysoké postavy a hlavou poslal míč za záda Roberta Enekeho.

Branky: 58., 64., 82. Toni

Rozhodčí:
Merk

Hannover: Enke - Cherundolo, Ismael (46. Vinicius), Fahrenhorst, C. Schulz - Balitsch, Lala (69. Bruggink) - Krebs, Rosenthal, Huszti (76. Hashemian) - Hanke

Bayern: Kahn - Sagnol (69. Lell), Lucio, van Buyten, Lahm - van Bommel (84. Ottl), Zé Roberto - Hamit Altintop, Schweinsteiger - Klose (84. Podolski), Toni

Diváci:
49 000 (vyprodáno)

Hamburger SV - VfL Bochum 3:0 (1:0)

Hamburg se musel obejít bez Rafaela van der Vaarta a zvládl to na jedničku. Hlavními hrdiny byli David Jarolím (dvě branky) a Ivica Olič (jeden gól a jedná asistence). Na první gól diváci čekali do 40. minuty, ale počkat se vyplatilo. Úžasná kombinace začala u Guerrera, pokračovala přes Trochowskeho a na konci celé akce stál Ivica Olič, který dával na 1:0. Po hodině hry překonal David Jarolím svého krajana Laštůvku poprvé, poděkovat mohl povedené přihrávce Vincentu Kompanymu. O sedm minut později byl Laštůvka překonán Jarolímem podruhé, tentokrát exslávistický hráč zužitkoval hezký míč od Ivici Oliče.

Branky: 40. Olič, 64. a 71. Jarolím

Rozhodčí: Grafe

Hamburg: F. Rost - Demel, B. Reinhardt, Mathijsen, Benjamin - Kompany, de Jong - Jarolím (83. Odjidja-Ofoe), Trochowski (81. Putsilo), Olic (75. Zidan) - Guerrero