Zpět na » 1. Bundesliga » Češi v 19. kole Bundesligy

1. Bundesliga - Češi v 19. kole Bundesligy

Češi v 19. kole Bundesligy © -

0

Líbilo se

12.02. - FotbalPortal.cz se jako už tradičně ohlédl, jak českým fotbalistům vydařilo kolo Bundesligy. Opět se dařilo Feninovi, ale tentokrát to na nejvyšší hodnocení nestačilo. Celkově jsme hodnotili dvanáct hráčů. Jarolím z Hamburgu odehrál pouhých pět minut, a tak nebyl hodnocen.

Od jarní sezony hodnotíme Čechy v Bundeslize hvězdičkami. Pět hvězdiček dostane fotbalista, jenž oslní, čtyři si vyslouží za velice povedený výkon, tři dostane hráč, který odehraje dobrý zápas. Podprůměrný výkon si zaslouží dvě hvězdy a Čech hrající "pod psa" obdrží jen jednu.

hvězdahvězdahvězdahvězda

Martin Fenin
Útočník Eintrachtu Frankfurt odehrál opět vydařené utkání. Při prvním gólu založil akci, kterou dokončil Amanatidis a druhým sám dál. V utkání byl vidět, věřil si a šlo vidět, v jaké hraje pohodě. Jeho tým zvítězil 2:1. Dostal první žlutou kartu v Bundeslize, když zbytečně bránil rozherávce hostí.

hvězdahvězdahvězda

Jan Koller
Obr ze Smetanovy Lhoty se po návratu do Německa poprvé trefil. Prosadil se tradičně hlavou. Před domácím publikem se mu zápas povedl. Byl aktivní a neustále byl pro soupeře hrozbou. Celkově vystřelil pětkrát na bránu. Podal velmi dobrý výkon.

Jan Šimůnek
Mladý stoper Wolfsburgu je stabilním členem základní jedenáctky a v utkání proti Duisburgu potvrdil proč. Vyhrával osobní souboje, při rozehrávaná útoků byl téměř bezchybný. A pravidelně si počíná zkušeně. V zápase fauloval jen jedinkrát.

Michal Papadopulos
Bývalý hráč Baníku Ostrava se trefil podruhé v Bundeslize. Tentokrát dal gól svému kamarádovi z Ostravy Laštůvkovi. V Bochumi si nepočínal zle a celkově dvakrát ohrozil bránu. Bojoval a určitě nezklamal.

Jaroslav Drobný
Zápas na stadioně úřadujícího mistra ze Stuttgartu se mu docela povedl. Nebyl sice v permanenci střel, ale zachytal si a dostal jen jeden gól, což bohatě stačilo k výhře. Do příštích utkání by možná mohl zlepšit odkopy. Ve Stuttgartu mockrát spoluhráče nenašly.

Radim Kučera
Obránce Bielefeldu sváděl společně ve stoperské dvojici s Gabrielem souboje s Feninem. Přestože ho velmi zlobil i Amanatidis, Kučera odehrál dobré utkání a působil jistým dojmem. Nedělal chyby a jen jednou fauloval.

Petr Gabriel
Spoluhráč Kučery si také nevedl špatně, ale přece jen byl o něco horší než jeho kolega z obrany. Nutno ale říct, že svedl více soubojů a měl toho více na práci. Odpustit si mohl pošťuchnutí Fenina, za což viděl žlutou kartu.

Jaromír Blažek
Gólman Norimberku sice inkasoval jen jednu branku a předvedl dobrý výkon, ovšem k vítězství jeho týmu to opět nestačilo. Se střelou do levého horního rohu brány moc dělat nemohl. Blažek v utkání neudělal žádnou větší chybu a chytal s přehledem.

Rudolf Skácel
V utkání proti Stuttgartu nezazářil, ale ani nezklamal. Podpora ofenzivy mu šla, jednou vystřelil na bránu. V osobních soubojích nebyl příliš jistý, ale v dalších utkání určitě může být platnějším členem týmu. Průměrná premiéra.

hvězdahvězda

Tomáš Galásek
Galásek hrál opět na pozici defenzivního záložníka. Ovšem tentokrát to nebyl z jeho strany ideální výkon, což se projevilo i na statistice osobních soubojů, které většinou prohrával. Naopak v ofenzivní činnosti byl aktivní a pro spoluhráče připravil tři příležitosti.

Jan Laštůvka
Brankář Bochumi na utkání s Chotěbuzí přece jen raději zapomene. Nevyhořel, ale inkasoval tři góly, když ten druhý v pořadí šel na jeho vrub. K výkonu z minuého kola to mělo daleko. Nedařili se mu odkopy od brány.

Jiří Štajner
Záložník Hannoveru nyní dostává od kouče více prostoru, ale zatím se stále nemůže úplně chytit. Snaha mu upřít nejde, kontaktů s míčem nemá málo, ale jeho přihrávky nejsou zdaleka stoprocentní. Pro spoluhráče vytvořil jedinou šanci, sám branku soupeře neohrozil.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Thomas - 16.02. Odpovědět

Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18

Thomas - 16.02. Odpovědět

Martin Fenit je nejlepší , je mladej a furt střílí golý je to borec!!!!! Smajlík 18 Smajlík 18

Reklama
Reklama
Nejnovější články