Zpět na » 1. Bundesliga » Hoeneß: Proč bychom chtěli Lehmanna?

1. Bundesliga - Hoeneß: Proč bychom chtěli Lehmanna?

Hoeneß: Proč bychom chtěli Lehmanna? © goal.com - Jens Lehmann

0

Líbilo se

23.01. - Sportovní ředitel Bayernu Mnichov Uli Hoeneß, popřel spekulace, že by jeho klub chtěl získat do svých řad nynější brankářskou dvojku londýnského Arsenalu Jense Lehmanna.

Citace výroků Franze Beckenbauera v deníku Bild byla naprosto vymyšlená, Bayern vůbec nepřemýšlí o předložení nabídky Jensi Lehmannovi, potvrdil to dnes sportovní ředitel bavorského velkoklubu Uli Hoeneß,.

Lehmann byl v Arsenale odsunut na pozici brankářské dvojky po několika hrubých chybách v úvodu sezóny, které Gunners zbytečně stály body, ale příchod bývalého gólman Borussi Dortmund a reprezentační jedničky do Bayernu Mnichov je více než utopií.

Jedním z důvodů je také veterán Oliver Kahn, který se s Lehmannem vůbec nemusí. Ačkoliv Kahn na konci sezóny odejde z Bayernu, Hoeneß, se jasně vyjádřil pro německou stanici DSF v tom smyslu, že pro Lehmanna není v Allianz Areně místo.

"Byla by to velká hloupost, kdyby nějaký klub chtěl nahradit 38letého hráče stejně starým hráčem," řekl Hoeneß, na adresu Lehmanna ohledně jeho příchodu do Bavorska. "Není to ten typ trpělivého hráče, který umí čekat na svou příležitost, ale musí hned být gólmanskou jedničkou. Nedokážu si představit, že by čekal na lavičce, než se zraní naše jednička Michael Rensing."

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 24.01. Odpovědět

to by asi naštvalo Kahna

willi - 23.01. Odpovědět

haha, by byl dobrej vtip kdyby ho koupili Smajlík 3 , lol 10 let v schalke a asi 3 v dortmundu (kde ho kazdej zapas vypiskali) a pak odstrcil kahna, u fanousku bayernu absolutne nejoblibenejsi hrac

MatyCZ (webmaster) - 23.01. Odpovědět

Lehmann už na to nemá a podle mě nikdy nebyl golmanem nejvyšší úrovně... Bayern by jeho angažováním šlápl vedle. Spíš ať Rensing dostane více prostoru.

MatyCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články