Zpět na » 1. Bundesliga » Jensen prodloužil v Brémách

1. Bundesliga - Jensen prodloužil v Brémách

Jensen prodloužil v Brémách © -

0

Líbilo se

22.01. - Daniel Jensen zůstává v Brémách. Dánský reprezentant prodloužil s klubem kontrakt do 30.6. 2011. Zprávu oznámil generální manažer Werderu Klaus Allofs

Právě Allofs si velmi pochvaloval, jak rychle se s hráčem domluvil. "Jsem potěšen, že jsme se s Danielem tak rychle domluvili na další spolupráci. Svými výkony se stal důležitým článkem sestavy."

Nejen generální manažer je spokojen s prodloužením záložníkova kontratku. Trenér Brém Thomas Schaaf o dánském fotbalistovi prohlásil, že neustále prokazuje, jak je pro tým důležitý. Podle něj je skvělé, že Jensen v týmu pokračuje a může navázat na výkony, které předvádí.

"Těším mě, že nadále budu hrát za Brémy. Jsem absolutně přesvědčen, že mám zde největší šanci něco dokázat. Měl jsem nabídky i z jiných klubů, kde mi nabízeli lepší platební podmínky, ale já chci s Werderem dosánout nějakého velkého úspěchu," řekl k prodloužení smlouvy samotný hráč.

Daniel Jensen je v Brémách od roku 2004, kam přišel ze španělské Murcie. V Bundeslize odehrál 87 utkání, v nichž vstřelil šest gólů a na šestnáct přihrál.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články