Zpět na » 1. Bundesliga » Carlos Alberto odchází na hostování

1. Bundesliga - Carlos Alberto odchází na hostování

Carlos Alberto odchází na hostování © -

0

Líbilo se

21.01. - Ofenzivní záložník Carlos Alberto z Brém odchází na půlroční hostování do FC Sao Paola. Přišel za velké peníze v letní přestávce a aníž by odehrál jediný celý zápas, míří zpět do Brazílie.

Thomas Schaaf si vyhlédl Carlose Alberta v klubu Corinthians Sao Paolo a Werder za něj vyplatil téměř osm miliónu eur. Brazilského technika ale trápily zdravotní problémy a kvůli nim nastoupil v Bundeslize jen do dvou zápasů, ve kterých celkově odehrál něco málo přes čtyřicet minut. Objevil se i v jednom zápase Ligy Mistrů a také národního poháru, ale žádnou díru do světa neudělal.

Proto se vedení Brém s hráčem dohodlo na hostování v rodné Brazílii. Za FC Sao Paolo bude Carlos Alberto nastupovat do tohoto léta. Už začátkem minulého týdne odcestoval na zdravotní testy. Uspěl, a tak mohla jednání pokračovat a dnes bylo vše dotaženo.

Tuto zprávu potvrdil člen vedení Werderu Klaus Allofs a dodal: "Mluvili jsme o celé záležitosti s Carlosem a došli jsme k závěru, že hostování v Brazílii bude nejlepším řešením. Po návratu mu dáme novou šanci, opět začne znovu."

"Po půl roce zdravoních porblémů, které se stále vracely, bych se rád znovu cítil fit. Myslím, že nejrychleji se mi to podaří doma ve známém prostředí. V Sao Paolu bych měl získat herní praxi a jít nahoru," řekl Carlos Alberto před odletem domů.

Brémám se zatím osm miliónu eur vydaných za Alberta moc nezúročilo, ale hráč má ve třiadvaceti letech ještě hodně času prokázat své kvality. Smlouvu má v Brémách do roku 2011.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, transfermarkt.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
willi - 22.01. Odpovědět

nojo holt koupili hypochondra Smajlík 3 vzdycky kdyz ma trenovat tak se mu udela nevolno a pak si de kalit do mesta Smajlík 3 btw: tohle uz je asi tejden stara info

sitko - 23.01. Odpovědět

Oficiálně bylo všechno potvrzeno až včera, předtím to byly spíš jen spekulace Smajlík 7

sitko
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články