Zpět na » 1. Bundesliga » Wolfsburg získal talentovaného Japonce

1. Bundesliga - Wolfsburg získal talentovaného Japonce

Wolfsburg získal talentovaného Japonce © -

0

Líbilo se

19.01. - Do VfL Wolfsburg přichází japonský střední záložník Makoto Hasebe. Stane se prvním Japoncem, který obleče wolfsburgský dres. 18. ledna oslavil čtyřiadvacáté narozeniny.

Makoto Hasebe má na svém kontě už šest zápasů za japonskou reprezentaci. Přišel zdarma z klubu Urawa Red Diamonds a podepsal smlouvu do roku 2010.

"Je pro mě čest mít možnost hrát za Wolfsburg. Bundesliga je top liga. Budu tězce trénovat a hrát co nejlépe, abych byl pro svůj tým platný. Moc rád bych se v Německu ještě zlepšil," řekl na dnešní tiskové konferenci Hasebe.

Do velkého fotbalu Hasebe poprvé nakoukl v roce 2002, když si jej vytáha Urawa. Netrvalo dlouho a zařadil se mezi klíčové hráče klubu. V roce 2004 byl vyhlášen nejlepším pravákem japonské ligy.

Je to první posila Wolfsburgu v zimním přestupovém období. Naopak rozšiřuje se počet hráčů, kteří odcházejí. Isaac Boakye a Sergiu Marian Radu odešli na hostování do Mainzu respektive Stuttgartu, gólman Simon Jentzsch byl zařazen na listinu volných hráčů. Jaké bude jeho další angažmá se zatím neví.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, transfermarkt.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Djibril - 21.01. Odpovědět

no sem na nej zvedavej :-)

Djibril
Reklama
Reklama
Nejnovější články