Zpět na » 1. Bundesliga » Frings se vrací na trávník

1. Bundesliga - Frings se vrací na trávník

Frings se vrací na trávník © werder.de - Torsten Frings

0

Líbilo se

19.01. - Záložník Werderu Torsten Frings stojí před návratem na hřiště po dlouhodobém zranění. Podle svých slov se na zápas po několika měsících velice těší a je jako v extázi.

Klíčový defenzivní záložník Brém měl potíže s kolenní šlachou a po rehabilitaci naskočil v devátém kole do bundesligového kolotoče. Jenže odehrál jen tři zápasy a opět se zranil. Od té doby rehabilitoval a dnes nastoupí k prvnímu utkání po zranění.

Necelé tři měsíce nepoznal chuť ostrého zápasu, dnes se však vše zlomí. "Absolvoval jsem prakticky všechna cvičení, která tým prováděl a neměl jsem žádné bolesti ani jiné problémy. V sobotu to bude můj první start po dlouhé době a jsem z toho v extázi. Měsíc jsem pro tenhle den pracoval a i před zimní pauzou jsem se na to připravoval," popsal své pocity jednatřicetiletý štítový středopolař.

Ze svého návratu nemá žádné obavy. "Nemyslím na nic zlého, to v žádném případě. Chtěl jsem hrát už dříve, ale udělal jsem všechno, co mi trenér a lékaři řekli. Měli jsme během zimní přestávky hodně času a já jsem rád, jak to probíhalo."

Brémy si i bez Fringse dokázaly udržet velice dobru formu a mají společně s Bayernem nejblíže k zisku titulu. Pokud návrat Fringsovi vyjde, nebude mít žádné další komplikace a brzy se dostane do formy, bude Werder ještě silnější. A to není ani pro Bayern ani pro další bundesligová mužstva žádná dobrá zpráva.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
willi - 19.01. Odpovědět

stejne bremy titul nevyhrajou

Reklama
Reklama
Nejnovější články