Zpět na » 1. Bundesliga » Beiersdorfer: Zidan z Hamburgu neodejde

1. Bundesliga - Beiersdorfer: Zidan z Hamburgu neodejde

Beiersdorfer: Zidan z Hamburgu neodejde © -

0

Líbilo se

17.01. - Egyptský střelec Mohamend Zidan neodejde v lednovém přestupním termínu z Hamburgu SV. Informoval o tom sportovní ředitel severoněmeckého klubu.

Sportovní ředitel Hamburgeru SV Dietmar Beiersdorfer odmítl jakékoliv spekulace o odchodu egyptského střelce Mohameda Zidana. Bývalý hráč Mainzu a Werderu Brém přišel do Hamburgu v létě za 5,8 milionů eur.
V současné chvíli se připravuje s Egyptem na Africký Pohár Národů, útočník měl být jedním z hráčů, kteří měli v lednovém přestupním termínu Hamburg opustit společně s Paraguaycem Paolo Guerrerem a Chorvatem Ivicou Oličem. Zidan v podzimní části se trefil za svůj nový klub pouze jednou a jeho výkony byly pro vedení i fanoušky velkým zklamáním.

" Ještě se pořádně nepřizpůsobil novému prostředí," míní Beiersdorfer. " Ale během Afrického Pohárů Národů by se měl opět dostat do formy a věřím, že se jeho výkony v budoucnosti zlepší. "

Beiersdorfer zdůraznil, že noví hráči potřebují trpělivost. " S Paolem jsem mluvil a není jediný z hráčů, kterému se nepovedla podzimní část této sezóny," řekl Beiersdorfer na adresu Guerrera, který se v letošní sezóně trápí po příchodu z Bayernu Mnichov.

Beirsdorfer doufá, že se Zidan brzy adaptuje v Hamburgu, stejně jako nejmenovaný nový kouč, který v létě nahradí Huuba Stevense, který odejde trénovat po této sezóně PSV Eindhoven.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
KaPi - 17.01. Odpovědět

Zidan je borec! Už když hostoval v Mainzu, tak to byl špíler! Smajlík 18

KaPi
willi - 17.01. Odpovědět

hmm, v mainzu nehostoval, bremy ho prodali do mainzu, jenze ten sestoupil a zidana koupil hsv

Fifa .. - 17.01. Odpovědět

hm...

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články