Zpět na » 1. Bundesliga » Koller do Norimberku

1. Bundesliga - Koller do Norimberku

Koller do Norimberku © sportard.wdr.de - Jan Koller a Diego Perez

0

Líbilo se

06.01. - Reprezentační útočník Jan Koller odchází v zimní přestávce z Monaka do Norimberku, v Německu podepsal smlouvu na dva a půl roku, tudíž do konce sezóny 2009/2010.

Jednání o Kollerově budoucnosti se táhla přibližně měsíc, sám útočník byl již s Norimberkem dohodnut na smlouvě, takže se čekalo jen na jednání obou klubů. V minulých dnech se začalo znovu hovoři také o zájmu Fulhamu, ale dnes přeci jen došlo k dohodě s Norimberkem.

Jedná se o druhé angažmá 202 cm vysokého útočníka v Německu, v letech 2001 až 2006 působil po boku Tomáše Rosického v Borussii Dortmund. Celkově je to jeho páté zahraniční angažmá, předtím vystřídal dresy Lokerenu, Anderlechtu, Dortmundu a Monaka.

V Norimberku se setká s reprezentačními spoluhráči Jaromírem Blažkem a Tomášem Galáskem. V dresu úřadujících vítězů Německého poháru nejsou čeští hráči žádnou výjmkou, v nedávné minulosti zde hrál Jan Polák či Marek Nikl.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Otmis - 08.01. Odpovědět

Smajlík 9 Tottnham,Tottnham,Tottnham,Tottnham ,Tottnham,Tottnham,Tottnham,Tottnha m,Tottnham,Tottnham,Tottnham,Tottnh am,Tottnham,

Otmis - 08.01. Odpovědět

Co vy řepy

ANti ACS - 06.01. Odpovědět

Určo bude Norimberku užitečný a platný player Smajlík 6

Aaron - 06.01. Odpovědět

Sice je Koller už starší, ale pořád má vysokou kvalitu. Norimberku určitě pomůže. Na věku nezáleží. Když na to má, tak proč by ho neměli kupovat. Ještě 2-3 roky může hrát.

Aaron
KuLich - 06.01. Odpovědět

Za kolik tedy přestoupil???

KuLich
janoas - 06.01. Odpovědět

Asi za 1 milion eur. Link na portál kde je uvedená pravdepodobná prestupová čiastka tu dať nemôžem, takže mi budeš musieť veriť. Smajlík 7

janoas
janoas - 06.01. Odpovědět

Nechápem načo Norimbberg kupuje starnúce české hviezdy.., už len čakám kedy kúpia Masopusta.

janoas
KaPi - 06.01. Odpovědět

Tím lépe! Bundesliga bude zase o něco více, díky českým hráčům, na očích médiím! Smajlík 18

KaPi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články