Zpět na » 1. Bundesliga » Sagnol chce zůstat v Bayernu

1. Bundesliga - Sagnol chce zůstat v Bayernu

Sagnol chce zůstat v Bayernu © -

0

Líbilo se

20.12. - Francouzský reprezentant ve službách Bayernu Mnichov, Willy Sagnol, vyjasnil spekulace o jeho problémech s trenérem Ottmarem Hitzfeldem a nyní je připravený si opět získat místo v základní jedenáctce bavorského giganta.

Willy Sagnol zažádal před nedávnem vedení Bayernu, aby ho umístili na lednovou přestupní listinu. O jeho služby projevil zájem Manchester United, který se také zajímá o jeho kolegu z obrany Philippa Lahma. Předpokládalo se, že Sagnol z Bayernu s největší pravděpodobností odejde, jelikož z klubu unikly informace, že se nepohodl s koučem Ottmarem Hitzfeldem.

Po středečním drtivém vítězství Bayernu Mnichov v Poháru UEFA nad řeckým Aris Soluň Sagnol potvrdil, že všechny neshody mezi ním a Hitzfeldem jsou již minulostí.

" Nebyl to můj poslední zápas za Bayern Mnichov. Mluvil jsem s koučem a vysvětlili jsem si všechny neshody. Nebylo to nic závažného, jenom dva odlišné názory na stejnou věc. Oba jsme rádi, že jsem si to vysvětlili a nyní se soustředíme jenom na naší práci. Všichni pracuje tvrdě za náš klub a musíme v tom pokračovat, abychom byli úspěšní. "

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články