Zpět na » 1. Bundesliga » Ribery omráčený Kahnovým výbuchem

1. Bundesliga - Ribery omráčený Kahnovým výbuchem

Ribery omráčený Kahnovým výbuchem © goal.com - Franck Ribery

0

Líbilo se

17.12. - Franck Ribery přiznal, že byl zcela omráčený kritikou Olivera Kahna na nové hráče, kteří přišli letos v létě do Bayernu. Podle Kahna noví hráči nemají na to, aby dovedli Bayern na správnou cestu za titulem.

Francouzské reprezentační křídlo a nováček v týmu, Luca Toni, schytali několik ostrých slov během citového výbuchu Kahna na tréninku, který nevěří, že se oba hráči přizpůsobí hře bavorského velkoklubu.

" Noví hráči potřebují mít předpoklady, aby mohli hrát v našem klubu. Nejsme Marseille nebo Fiorentina. Chceme hrát na takové úrovni, jako Real Madrid, Barcelona nebo Manchester United. Nemá cenu dělat velké nákupy, noví hráči zahrají dobře ve dvou zápasech, ale pak nehrají vůbec nic," řekl Kahn.

Po těchto slovech byl dočasně vyřazen z kádru. Jeho slova velmi zaskočila Francka Riberiho.

" Je to jediný člověk, který si to myslím. Hodně lidí vidí, co dělám pro tým a jak hraji. Nechci se ztotožňovat s jeho slovy, soustředím se pouze na svoje výkony v dresu Bayernu. Byl jsem velmi překvapený, když to řekl. Bayern je velký klub, ale měl by také respektovat kluby jako jsou Marseille nebo Fiorentina," řekl Ribery. Ribery si myslí, že jeho pozice v týmu je velmi dobrá a věří, že se Kahn po jeho výstupu uklidní. " Myslím, že si příště svoje rady nechá pro sebe. "

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Richie - 22.12. Odpovědět

Kahn nesjpíš opět potřeboval "držet krok" s Lehmannem. Deset let si bodali nože dozad a teď když už jsou oba dva zralí do důchodu a jejich výkony již nikdo neopěvuje (byť asi nikdo, mě nevyjímaje, jim nebere velice dobré kariéry v minulosti), vedou oba zbytečné řeči ukazující akorát jejich dlouhobou deprivaci.

Richie
Bohemak - 22.12. Odpovědět

No ešte že ten ďedula odejde Rensing stejne chitá líp než on

nnnnnnnnn - 19.12. Odpovědět

kahn proste nemuze strávit ze on uz není hvězda a ani opora tak si vibíjí vztek na těch oporach a jeste na cizincích proč treba nenadaval na kloseho

kubik - 18.12. Odpovědět

kahn ma pravdu Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1 Smajlík 1

koscheen - 18.12. Odpovědět

trosku podoba s Lehmanem co?

ALEC - 17.12. Odpovědět

KAHN MÁ V BAYERNU SLOVO A RESPEKT. JE TO VELKÁ PERSONA A MYSLÍM SI ŽE VYROK MĚL BEJT VENTILOVANEJ MEZI 4.OČIMA A NE PŘES MEDIA. NICMÉNĚ SOUHLASÍM S NAZOREM ŽE NEJSME FIORENTINA ANI MARSEILLE!!! MY JSME VELKEJ BAYERN A BUDEME DRTIT ZASE VŠECHNY SOUPEŘE AŽ DOJDEME NA KÝŽENÝ VRCHOL Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15 TĚŠÍM SE NA STŘEDU KDY NA PRO7 HRAJEME PROTI SOLUNIKTEROU ROZBIJEME Smajlík 15 FC BAYERN MUNCHEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kahna se obdivoval a nenáviděl. Popravdě, měl to asi tak každý. Jenom pro tvou informaci, v roce 94 za něj Bayern zaplatil 100 000 000 korun. Tobě by nedali ani dvacku¨za roznášení horkých párků.

sd. Kančík BLACK
pepik 82 - 17.12. Odpovědět

Dave: ? rači se klidni trošku

Oggy - 17.12. Odpovědět

Můžou si s Lehmanem podat ruku, oba staří dědkové teď nechytaj a maj hubu plnou keců...

Oggy
Člen Fotbalportal.cz mic-key - 17.12. Odpovědět

Jj Oli a teď si nezachytáš..Nemáš mít velké řeči..Navíc Ribery byl podle mě nejlepší hráč podzimu v Bayernu. Smajlík 7

mic-key
silesyoung - 17.12. Odpovědět

Kahn je nejlepší!!! Můj celoživotní idol Smajlík 17

jirka66 - 17.12. Odpovědět

Nemálo naměděný němčour...řekl bych, že Bayern by měl problémi jak s Marseille, tak i s Fiorentinou! Smajlík 6 ...prostě naměděný němčour...

jirka66
Taz - 17.12. Odpovědět

Stáří mu leze na mozek...

KAHN JE BLBEC

man utede
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články