Zpět na » 1. Bundesliga » Preview 17. kola Bundesligy - II.část

1. Bundesliga - Preview 17. kola Bundesligy - II.část

Preview 17. kola Bundesligy - II.část © -

0

Líbilo se

15.12. - Po preview pátečního a sobotních zápasů přinášíme také pohled na utkání nedělní. V nich přivítá Rostock Bochum a Frankfurt jede na půdu Duisburgu.

Hansa Rostock - VfL Bochum

Rostock bojuje o holé udržení, jenže většinou tahá za kratší konec. Příkladem budíž tři poslední zápasy: 0:2 v Hamburgu, 0:3 s Hannoverem a znovu 0:3 v Leverkusenu. Bez bodu, bez vstřeleného gólu, jen s osmi brankami ve vlastní síti se stoupá tabulkou těžko. Proto se trenér Pagelsdorf chystá k velké obměně a plánuje vyměnit pět hráčů základní sestavy. Bochum vykazuje vzestup, pro českého fanouška je škoda, že se tak stalo po výměně brankářské jedničky. Jan Laštůvka teď pouze kryje záda René Rennovi. Do sestavy VfL se vrací kapitán Thomas Zdebel.

Předpokládané sestavy:
Rostock: Wächter - D. Langen, Sebastian, Orestes, M. Stein - Bartels, Bülow, Rathgeb, Rahn - Hähnge, Agali
Bochum: Renno - Concha, Yahia, Pfertzel, P. Bönig - Epallé, Dabrowski, Zdebel, D. Fuchs - Šesták, MiecielMSV Duisburg - Eintracht Frankfurt

Duisburg v šestnáctém kole poprvé remizoval! Byl to úspěch nejen proto, že MSV je na předposledním místě a každý bod je dobrý, ale hlavně kvůli tomu, že jeho soupeřem nebyl nikdo jiný než rekordman v počtu bundesligových prvenství Bayern Mnichov. Duisburg tehdy vsadil na totální obranu, o což se v menší míře pokusí svěřenci trenéra Rudolfa Bommera i proti Frankfurtu. Ten zareaguje rozestavením 4-1-4-1. Od toho si kouč Funkel slibuje nejen posílenou záložní řadu, ale také větší počet hráčů zapojujících se do útočným akcí. Ioannidu Amanatidovi nevadí, když je na hrotu útoku sám. Takahara s Thurkem budou na lavičce připraveni útok doplnit.

Předpokládané sestavy:
Duisburg: Starke - Weber, Roque Junior, Schlicke, Willi - Grlic, Tararache - Daun, Y. Mokhtari, Georgiev - Ishiaku
Frankfurt: Pröll - P. Ochs, Galindo, Kyrgiakos, Spycher - Chris - Mahdavikia, M. Fink, Toski, Köhler - Amanatidis

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz,

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články