Zpět na » 1. Bundesliga » Koller má nakročeno do Norimberku

1. Bundesliga - Koller má nakročeno do Norimberku

Koller má nakročeno do Norimberku © -

0

Líbilo se

13.12. - Útočník české fotbalové reprezentace Jan Koller se s největší pravděpodobností vrátí do německé Bundesligy. Nebude to však do Dortmundu, ale do Norimberku, kde už tak působí dva čeští fotbalisté.

Kollerovi končí v Monaku smlouva na konci této sezony. V Monaku však zatím není příliš spokojený, a tak se poohlíží po jiných klubech.

Podle všeho by se měl přestěhovat do Norimberku, který má o něj velký zájem. Bundesligový klub chce využít toho, že Koller není v Monaku spokojen a je s ním připraven jednat. Vypadá to, že by k hlavním jednáním mělo dojít v lednu. Zprávu potvrdil i sportovní ředitel klubu Martin Bader.

"Už jsme s Norimberkem v kontaktu, nicméně ještě jsme se nebavili konkrétně", řekl Kollerův agent Pavel Paska. Dále pokračoval: "Vše závisí na Monaku, kde má Honza Koller ještě šest měsíců platnou smlouvu. Pokud by Honza mohl odejít, pak by se mohl přestěhovat do Norimberku. Je ale možné, že by zkusil jinou ligu, například anglickou."

Jan Koller by přestup určitě uvítal. V Monaku se mu tolik nedaří, často vysedává na lavičce, na což nebyl v posledních letech zvyklý. Pokud by nakonec skončil v Norimberku, setká se s jeho krajany Tomášem Galáskem a Jaromírem Blažkem.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Magnum - 16.12. Odpovědět

Jsem z Polska.Vim o ceskym fotbalu velko.Koller bude mel velmi dobre v Norimberku.Jsem poteseny ze Koller bude mohl byt velkou hvezdu.

LFC - 13.12. Odpovědět

Měl by přestoupit. Norimberk je docela kvalitní a měl by na 90% jistotu základu. Snad ho Monako pustí.

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články