Zpět na » 1. Bundesliga » Zraněný Cacau si do konce roku nezahraje

1. Bundesliga - Zraněný Cacau si do konce roku nezahraje

Zraněný Cacau si do konce roku nezahraje © -

0

Líbilo se

09.12. - Dalšího elitního útočníka Stuttgartu postihlo poměrně vážné zranění. Brazilec Cacau si po jednom souboji v zápase VfB s Wolfsburgem poranil rameno a musel na operaci.

Po Mariu Gomezovi, který laboruje se zánětem pohrudnice, vyřadilo zranění z konce podzimu také Cacaua.

Brazilský forvard nejprve v 48. minutě zvýšil vedení Stuttgartu už na 2:0, jenže o deset minut později musel opustit hřiště na nosítkách. Šel do souboje v pokutovém území a tam se neštrně srazil s levým obráncem hostí Sergejem Karimowem.

Ihned po vystřídání přišla první diagnóza, která hovořila o natržených ramenních vazech. Podrobnější vyšetření v nemocnici potvrdilo první odhad a odhalilo navíc pohmožděný ramenní kloub. Hned v sobotu večer musel Cacau podstoupit operaci pravého ramena.

Délka rekonvalescence zatím není známa, jisté je pouze to, že tento rok už si Cacau nezahraje. S tréninkem by mohl začít někdy na začátku příštího kalendářního roku.

Stuttgart bude v následujícíh týdnech těžit z toho, že má široký kádr. I přes zranění dvou nejčastěji nasazovaných hráčů Cacaua a Gomeze má trenér Armin Veh k dispozici ještě Maricu nebo Ewerthona.

Kam dál?

Jakub Sitek / vfb.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Gogoš - 11.12. Odpovědět

To snad ne Smajlík 13

KaPi - 10.12. Odpovědět

Je to vážně smůla! Jak Mario Gomez, tak Cacau jsou zraněni a Stuttgartu chybí základní útočná dvojice, což je doopravdy pro mistra Německa velká ztráta! Navíc když VfB následující dny jede do Barcelony a poté hraje důležité utkání na hřišti Arminie Bielefeld, se kterým musí zvítězit, pokud chce udret krok se špičkou a zkusit hrát o poháry! Na druhou stranu mě uklidňuje fakt, že Ciprian Marica a Ewerthon jsou velmi kvalitní útočníci... Smajlík 18

KaPi
Maty - 09.12. Odpovědět

To neni hezká fotka Smajlík 10

Maty
MatyCZ (webmaster) - 09.12. Odpovědět

Hmm, Cacau bude Stuttgartu hodně chybět... Smajlík 10

MatyCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články