Zpět na » 1. Bundesliga » Hitzfeld: Remíza je hořkou pilulkou, kterou musíme spolknout

1. Bundesliga - Hitzfeld: Remíza je hořkou pilulkou, kterou musíme spolknout

Hitzfeld: Remíza je hořkou pilulkou, kterou musíme spolknout © -

0

Líbilo se

08.12. - Trenér Bayernu Mnichov Ottmar Hitzfeld byl zklamaný s výkonem jeho mužstva v domácím zápase proti Duisburgu, který skončil obrovským překvapením, když domácí "hvězdný tým" nedal poslednímu týmu tabulky ani branku a zápas skončil bezbrankovou remízou.

První poločas by nemastný, neslaný, ve druhém poločase se nic nezměnilo, a tak se stala senzace. I tak se dá shrnout sobotní odpolední zápas mezi Bayernem Mnichov a Duisburgem, který dohrával zápas dokonce v 10 hráčích. A tak se není čemu divit, že domácí trenér Ottmar Hitzfeld byl po zápase zamračený.

" Samozřejmě, že jsem nespokojený s výsledkem. Chtěli jsem si zajistit titul "Podzimního mistra". Chyba je ale jenom na naší straně, řešili jsme věci zbytečně složitě a hlavně jsme zahodili několik obrovských šancí. Dali jsme tak soupeři šanci dostat se do hry a poté hosté pozorně bránili v devíti hráčích a najít mezeru bylo dnes nad naše síly. V současné chvíli se musíme rozhodnout, jaké změny učiníme a z toho plyne, že někteří hráči nenastoupí. Nebyl jsem hlavně spokojený s prvním poločasem, byli jsme příliš statičtí a špatně kombinovali. Druhý poločas byl podle mě lepší. Zkusili jsme všechno, ale musíme spolknout hořkou pilulku a soustředit se na další zápasy. Duisburg si bod ze zápasu zasloužil. "

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
aaa - 09.12. Odpovědět

sgsgsgagaga

Maty - 08.12. Odpovědět

Kubo,ty píšeš i na Bundeslize?

Maty
Košty - 08.12. Odpovědět

Ano, vypomáhám klukům v Bundeslize Smajlík 18

Košty
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články