Zpět na » 1. Bundesliga » Schaaf potěšen výhrou

1. Bundesliga - Schaaf potěšen výhrou

Schaaf potěšen výhrou © skysports.com - Thomas Schaaf

0

02.12. - Trenér Werderu Brémy Thomas Schaaf může být nyní skutečně spokojený. Jeho tým přímo září, jak na domácí scéně, tak i na té evropské. Poté co Brémy porazily v průběhu týdne Real Madrid 3:2, smlsly si ve včerejším zápase i na třetím Hamburku 2:1 a dostali se tak minimálně do dneška na první místo před Bayern.

Werder se dostal velmi rychlé dovedení zásluhou kanonýra Sanoga, ovšem Hamburku se podařilo po dvaceti minutách hry druhého poločasu vyrovnat díky záložníkovi Rafaelu van der Vaartovi. Konečnou podobu výsledku dal v 64. minutě s přispěním hostujícího stopera Kompanyho vysoký obránce Petri Pasanen.

„Tvrdě jsme pracovali, a proto jsme vyhráli. Bylo to velmi zajímavé derby, ve kterém můj tým předvedl líbivý fotbal a zaslouženě vyhrál,“ prozradil Schaaf po zápase. "Velmi mě těší vše čeho jsme tento týden dosáhli,“ dodal holandský kouč.

To protějšek Huub Stevens litoval pomalého vstupu jeho svěřenců do utkání. „Těžké jsme si to udělali sami, od začátku jsme totiž nechali hrát Werder a skončilo to gólem v naši síti. Toto byl bundesligový zápas té vůbec nejvyšší kvality. Brémy ale rozhodně nebyly jasně lepším týmem, měly akorát více štěstí,“ poznamenal Stevens.