Zpět na » 1. Bundesliga » Sané se musí přizpůsobit hře Bayernu, řekl na adresu nespokojeného hráče Rummenigge

1. Bundesliga - Sané se musí přizpůsobit hře Bayernu, řekl na adresu nespokojeného hráče Rummenigge

Sané se musí přizpůsobit hře Bayernu, řekl na adresu nespokojeného hráče Rummenigge © Bundesliga - Aklimatizace Saného v Bayernu zatím nejde podle představ

0

Líbilo se

24.12. - Složité období prožívá po přestupu z Manchesteru City do Bayernu Mnichov Leroy Sané. V našlapaném kádru německého šampióna se mu nedaří najít si stabilní místo v základní sestavě. O víkendu jej dokonce hlavní trenér Hansi Flick předčasně vystřídal, přestože jej poslal na hřiště jako náhradníka až v průběhu hry. Výkonný ředitel klubu Karl-Heinz Rummenigge si stojí za tím, že by si měl sám hráč sáhnout do svědomí.

Šlágr kola německé Bundesligy mezi Bayernem Mnichov a Bayerem Leverkusen skončil už po půlhodině pro zraněného křídelníka Kingsleyho Comana, jehož místo zastoupil po příchodu z lavičky Leroy Sané. 24letý rychlík ovšem vydržel na trávníku jen do 68. minuty, kdy musel na rozkaz kouče přepustit plac mladému Jamalu Musialovi.

Sané přijímal střídání velmi těžce, stratég Flick si však své rozhodnutí obhájí. Bavoři totiž vstřelili vítěznou branku (konečný výsledek byl 1:2) až v nastaveném čase. Tou dobou už německý reprezentant, jenž stál úřadujícího vítěze Ligy mistrů 45 miliónů euro, samozřejmě dávno nebyl v akci.

„Leroy samozřejmě nebyl nadšený. Mluvil jsem s Hansim Flickem a ten mi řekl, že je jeho povinností udělat vše pro vítězství Bayernu," promluvil do mikrofonů SPORT1 Rummenigge. „Sané má neuvěřitelné nadání, ale zatím není políben klubovým rukopisem. To je rozdíl třeba oproti Thomasi Müllerovi, který zdaleka nedisponuje takovým talentem, ale přesto je mužstvu platnější."

„Teď musí Leroy udělat další krok. Musí se přizpůsobit Bayernu. Nemyslím, že chtěl trenér Sanému tímto krokem něco vzkázat. Vždy zkrátka budeme chtít za každou cenu vyhrávat zápasy."

K tomu zapracovat na svém postavení v mužstvu má nyní odchovanec Schalke množství času. Mnichovský velkoklub vítězstvím nad Leverkusenem uzavřel kalendářní rok 2020 a příště se v soutěžním zápase ukáže až 3. ledna doma s Mohučí.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, onefootball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články