Zpět na » 1. Bundesliga » Nad přestupem Havertze do Chelsea visí otazník. Sportovní ředitel Leverkusenu shodu klubů popřel

1. Bundesliga - Nad přestupem Havertze do Chelsea visí otazník. Sportovní ředitel Leverkusenu shodu klubů popřel

Nad přestupem Havertze do Chelsea visí otazník. Sportovní ředitel Leverkusenu shodu klubů popřel © 90min.com - Kai Havertz zatím neví, kde stráví nadcházející ročník

0

Líbilo se

25.08. - Co se ještě včera zdálo být velice blízko, může mít ve skutečnosti k realizaci daleko. Ofenzivní klenot Bayeru Leverkusen Kai Havertz již delší dobu koketuje s přesunem do Chelsea, finální dohodě ovšem stále brání komplikovaná jednání obou zainteresovaných celků ohledně finanční kompenzace. V pondělí se světovými médii rozezněly kladné zprávy o výrazném pokroku v diskuzi, vedení německého mančaftu ale tyto informace brzy popřelo.

Zájmy Chelsea a Leverkusenu se údajně měly střetnout na přestupové částce 80 miliónů euro, která se i s bonusy mohla vyšplhat k magickým 100 miliónům. To by přibližně odpovídalo Havertzově tržní hodnotě, jejíž výši se zástupci londýnských Blues dlouho zdráhali naplnit.

Toto je nonsens," vyjádřil se ke spekulacím sportovní ředitel Bayeru Rudi Voller pro DPA. Citaci mimo jiných publikoval renomovaný deník Sport Bild. Těžko nyní soudit, zda chtěl bývalý skvělý útočník pouze zatáhnout oponu před zraky veřejnosti, nebo se opravdu jednalo o vymyšlené fámy.

Chelsea se každopádně i nadále o Havertze snaží a pokračuje tak ve své enormní aktivitě na hráčském trhu. Ještě před jeho startem dotáhla příchody Hakima Ziyecha a Tima Wernera, během posledních týdnů pak začala na Stamford Bridge rezonovat rovněž jména Thiaga Silvy a Bena Chilwella. Oba zmiňované obránce má trenér Frank Lampard také v merku.

Spojení s Kaiem Havertzem běží na titulních stranách novin už několik měsíců. Autor 18 soutěžních branek z uplynulé sezóny se brzy spokojil s nabízeným kontraktem, mateřský klub jej však nehodlá pustit zbytečně pod cenou a to přestože Farmaceutům unikla účast v Lize mistrů.

Vojt?ch Olšr / onefootball.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ruda robi drahoty a pritom ajstak vie, ze Kai skonci v Chelsea

James1991

..anebo v Bayernu Smajlík 2 Ale tam ho asi Völler nepusti.

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články