Zpět na » 1. Bundesliga » O Metzeldera se zajímá Juventus

1. Bundesliga - O Metzeldera se zajímá Juventus

0

Líbilo se

21.01. - Juventus Turín, který před pár dny oznámil získání Hasana Salihamidzice z FC Bayernu, má podle zpráv italského "Tuttosportu" zájem i o obránce Borussie Dortmund Christopha Metzeldera. V hledáčku "staré dámy" je navíc i Miroslav Klose z Werderu Bremen.

Alessio Secco, sportovní ředitel v současnosti druholigového klubu, potvrdil zájem Juventusu o Miroslava Kloseho. Secco označil brémského hráče jako jednoho z "nejlepších útočníků na evropské úrovni".

K tomu se do hledáčku Juventusu vrátil i Christoph Metzelder z Borussie Dortmund: "Hledáme obránce i v cizině. Sledujeme například Metzeldera", povídá Secco. Diskutabilní by mohl být plat hráče. Když byl Metzelder v minulé sezóně v kontaktu s Interem Milán, měl podle médií žádat roční plat 3,5 milionu Euro. Částka, ketrou by Juventus neinvestoval. Kdyby ovšem německý reprezentační obránce ze svých platových požadavků slevil, mohl by přestup proběhnout, tvrdí Tuttosport.

Začátkem tohoto týdne oznámil Juventus Turín příchod Hasana Salihamidzice z Bayernu München. Bosenský fotbalista přestoupí do severoitalské metropole v létě. Juventus byl kvůli skandálu s ovlivňováním výsledků pro tento ročník přeřazen do Serie B. Navíc musel tým trenéra Didiera Deschampse začít ročník s devítibodovou ztrátou. I přes tento handicap drží nyní Juve první příčku před tradičním rivalem z Neapole.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články