Zpět na » 1. Bundesliga » Jadon Sancho je moc dobrý na to, aby čekal další rok na velký krok, varuje Dietmar Hamann

1. Bundesliga - Jadon Sancho je moc dobrý na to, aby čekal další rok na velký krok, varuje Dietmar Hamann

Jadon Sancho je moc dobrý na to, aby čekal další rok na velký krok, varuje Dietmar Hamann © goal.com, fotbalportal.cz - Jadon Sancho

1

Líbilo se

14.06. - Letošní letní přestupové okno bude v lecčems velmi specifické. Dá se předpokládat, že nebudou padat horentní sumy, ale i přesto bychom se měli dočkat velkých přestupů. Jedním z hlavních budou bude vyřešení budoucnosti Jadona Sancha. Dietmar Hamann, bývalý záložník Liverpoolu, říká, že je moc dobrý na to, aby čekal další rok. Podle něj je jeho přesun do Anglie nevyhnutelný.

Mezi hlavní zájemce z Anglie se řadí především Manchester United, Chelsea a Liverpool. Ovšem Jadona Sancha by chtěly mít ve svém kádru i mnohé další velkokluby. Momentálně je Sancho hráčem Borussie Dortmund.

Ovšem otázkou je, jak dlouho ještě bude žlutočerný dres oblékat. Vedení vestfálského klubu se pomalu smiřuje s tím, že v příští sezóně už Sancha k dispozici mít nebude. Jenomže například Dietmar Hamann, bývalý hráč Liverpoolu, se domnívá, že by Jadon Sancho už neměl čekat.

„Určitě se během letního přestupového okna budou řešit špičkoví hráči. Jedním z nich je i Jadon Sancho. Je prostě příliš dobrý na to, aby čekal na přestup další rok.“

„Už mám v hlavě jeho přestup do Anglie. Nejpravděpodobnější možností je podle mě Manchester United.“

Právě na Old Trafford by jej jistě uvítali s otevřenou náručí. Po konci sezóny začnou velká jednání. Jadon Sancho už má možná jasno, kde bude v příští sezóně působit.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články