Zpět na » 1. Bundesliga » Tima Wernera by podle Bildu mohl v Lipsku nahradit Adam Hložek. Chce ho i Borussia Dortmund

1. Bundesliga - Tima Wernera by podle Bildu mohl v Lipsku nahradit Adam Hložek. Chce ho i Borussia Dortmund

Tima Wernera by podle Bildu mohl v Lipsku nahradit Adam Hložek. Chce ho i Borussia Dortmund © ruik.cz - Adam Hložek

0

Líbilo se

18.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE RB Lipsko se obává, že v létě přijde o kanonýra Tima Wernera už nyní si proto podle informací deníku Bild sestavilo seznam potenciálních náhrad. Mezi třemi hráči, kteří by Wernera mohli v Lipsku nahradit, je i talentovaný útočník Sparty Praha Adam Hložek, o kterého kromě Lipska jeví zájem také Borussia Dortmund.

Bundesligový klub se zřejmě připravuje na odchod útočníka Tima Wernera, o toho totiž dlouhodobě stojí hned několik velkoklubů v čele s Liverpoolem, Manchesterem City nebo Bayernem Mnichov.

Klub si proto podle deníku Bild sestavil seznam jeho potenciálních nástupců, mezi kterými jsou Kaio Jorge ze Santosu, Mohammed Daramy z Kodaně a také teprve sedmnáctiletý útočník Sparty Praha Adam Hložek.

Všichni tito hráči jsou mladí, talentovaný a rychlí, díky čemuž dokonale zapadají do herního profilu německého klubu.

Stále teprve sedmnáctiletý Hložek už nyní patří mezi klíčové hráče Sparty Praha a je považován za jeden z největších českých talentů posledních let. Není proto divu, že o něj kromě Lipska projevuje zájem také Borussia Dortmund.

Očekává se, že Lipsko by muselo zaplatit přibližně 20 milionů eur, aby sparťanský talent získalo, tedy podobnou částku, na jakou by je vyšel také příchod o rok staršího Brazilce Jorgeho.

Pro Lipsko by to neměl být velký problémy vzhledem k tomu, že se očekává, že Wernerův prodej by klubu mohl vynést zhruba 60 milionů eur.

Kam dál?

Vít Sedlák / goal.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jen ať jde, Lipsko dává mladým hráčům dost prostoru, v BVB by to měl o něco těžší, ale taky by to nebyla špatná volba, v Lipsku by ale mohl přímo k Schickovi a to je představa, která vypadá hodně dobře

Tomguncz9
Reklama
Reklama
Nejnovější články