Zpět na » 1. Bundesliga » Získají United jeden z největších talentů? Hráč, za kterého nabízí 30 milionů liber, byl v Carringtonu

1. Bundesliga - Získají United jeden z největších talentů? Hráč, za kterého nabízí 30 milionů liber, byl v Carringtonu

Získají United jeden z největších talentů? Hráč, za kterého nabízí 30 milionů liber, byl v Carringtonu © express.co.uk - Jude Bellingham

2

Líbilo se

10.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester United už nyní pracuje na letním posílení týmu a podle informací televizní stanice Sky navštívil tréninkový areál klubu v Carringtonu záložník Birminghamu Jude Bellingham. O teprve šestnáctiletý talent jevili United zájem už během ledna, kdy za vysoce nadějného středopolaře nabízeli 30 milionů liber.

Zamíří jeden z nejtalentovanějších hráčů na Ostrovech do Manchesteru United? To sice zatím není jisté, nicméně klub na tom tvrdě pracuje a podle televizní stanice Sky se byl 16letý Bellinngham podívat na tréninkový areál v Carringtonu.

Bellingham měl navštívit tréninkové centrum společně se svými rodiči po nedělním manchesterském derby proti Manchesteru City, které ovládli United 2:0.

Birmingham už udělil absolventovi své akademie svolení setkat se se zainteresovanými kluby a United doufají, že se jim podaří přesvědčit 16letý zázrak k podpisu, přestože o něj jeví zájem mnoho předních evropských klubů, včetně Borussie Dortmund.

United už během ledna nabízeli Birminghamu za mladého záložníka vysokých 30 milionů liber. Bellingham se v srpnu 2019 stal nejmladším hráčem, který kdy nastoupil za tento anglický klub a v 32 zápasech Championship má na kontě čtyři góly a tři asistence.

Rodák ze Stourbridge debutoval už ve svých 13 letech v reprezentaci Anglie do 15 let a je považován za jeden z největších klenotů Albionu. Hlavní trenér Blues v lednu připustil, že si není jistý, zda Bellingham navzdory zájmu United zůstane v jeho týmu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chlapi - na vládce všech hoven vůbec nereagujte. To bude pro toho ubožáka největší trest .... Smajlík 11

pavelprvni

Hey jude Smajlík 18

NoIscoNoDisco
1878 - 10.03. Odpovědět

vladcevesmiru1 ty máš asi v životě hodně utrpení.

1878

Neznal jsem, ale rip

vladcevesmiru1

Nic neočekávaného, podle tvých komentářů o fotbale nevíš zhola nic

PepikzHane
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články