Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern nejspíše změnil názor a Perišiće přeci jen přivede natrvalo

1. Bundesliga - Bayern nejspíše změnil názor a Perišiće přeci jen přivede natrvalo

Bayern nejspíše změnil názor a Perišiće přeci jen přivede natrvalo © fcbayern.com - Ivan Perišić

2

Líbilo se

09.03. - Letní příchod chorvatského křídelníka do nadupaného mnichovského kádru se nesetkal s přílišným nadšením fandů obhajujícího německého mistra. Ivan Perišić už přeci jen nemá takový potenciál a při porovnání s dalšími hvězdami Bayernu se čekalo, že v Allianz Areně zapadne. Hostování rodáka ze Splitu se však nakonec ukázalo jako relativně povedené a přestože tomu dříve nic nenasvědčovalo, ve vzduchu visí také definitivní přesun.

Ostřílený fotbalista dlouho platil za jednoho z nejpodceňovanějších hráčů na evropských trávnících. Tahoun chorvatské reprezentace se ale na konci svého angažmá v Interu nedokázal adaptovat na nové rozestavení 3-5-2 trenéra Conteho a vzal zavděk lasu z Bavorska.

Do kasy milánského celku přibylo pět miliónů eur a Perišić odešel na roční hostování. Mezi nabitou konkurencí se již 31letý technik dokázal prosadit, což dosvědčuje také jeho ligová bilance čtyř gólů a pěti asistencí v patnácti zápasech.

Pro kouče Hansiho Flicka představuje ideální alternativu na méně důležitá utkání. Jako žolík z lavičky je Perišić také schopen oživit hru. Lednové zprávy sice hovořily o tom, že Bayern jej nemá v úmyslu přivést nastálo, opak by se však podle deníku Kicker měl stát pravdou.

Původní vypůjčení služeb odchovance Hajduku přišlo mnichovský velkoklub na již zmiňovaných pět miliónů eur. Za přestup si prý Internazionale účtuje částku v rozmezí dalších 20 až 25 miliónů. Perišić by se v takovémto případě smluvně zavázal již třetímu německému klubu. Dříve oblékal také dresy Borussie Dortmund a Wolfsburgu.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články