Zpět na » 1. Bundesliga » Manchester United nabídl 30 milionů liber za 16letý talent. Ve hře jsou i Barcelona, Bayern nebo Liverpool

1. Bundesliga - Manchester United nabídl 30 milionů liber za 16letý talent. Ve hře jsou i Barcelona, Bayern nebo Liverpool

Manchester United nabídl 30 milionů liber za 16letý talent. Ve hře jsou i Barcelona, Bayern nebo Liverpool © express.co.uk - Jude Bellingham

2

Líbilo se

22.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Manchester United učinil podle informací televizní stanice Sky Sports nabídku ve výši 30 milionů liber za teprve šestnáctiletého záložníka Birminghamu Juda Bellinghama. O nadějného středopolaře je údajně velký zájem mezi evropskými velkokluby, mezi kterými jsou kromě United také Barcelona, Bayern Mnichov, Dortmund nebo Liverpool.

Podle zprávy deníku The Sun má Manchester United o Bellinghama enormní zájem a klubu hrajícímu Championship poslal první nabídku, kterou se bude snažit Birmingham přesvědčit k prodeji svého klenotu.

Bellingham má v Birminghamu kvůli svému věku juniorskou smlouvu na pouhých 145 liber týdně, ačkoli se očekává, že 29. června po dovršení 17 let, dostane v klubu novou lukrativní profesionální smlouvu.

Pokud tedy Bellingham do té doby v klubu vydrží, o nadějného box-to-box záložníka údajně jeví zájem celá řada předních evropských klubů, mezi kterými jsou Barcelona, Bayern Mnichov, Borussia Dortmund nebo Liverpool.

Šestnáctiletý mladík má v letošní sezóně na kontě už 25 odehraných zápasů za první tým, ve kterých si vysloužil pouze slova chvály. Bellingham má navzdory svému věku v Championship nadprůměrné počty vítězných soubojů a obranných zákroků.

Birmingham zřejmě bude nucen svůj klenot prodat kvůli špatné finanční situaci. Klub za poslední tři roky zaznamenal ztrátu ve výši 39 milionů liber, za což byl loni potrestán odečtem devíti bodů.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ne díky. Tenhle opravdu ne. Fascinuje mě ,jak z hovna dokážou udělat hráče za 30M skrze pár sestříhaných momentů ,kde vlastně vůbec není o co stát.

AVSuvorov
Kuzma - 22.01. Odpovědět

Je strašně fajn, že Ole myslí na budoucnost, ale snad se pokusíme zachránit probíhající sezonu, ne ? Potřebujeme min. 2 záložníky a někoho do útoku. Teď, v lednu !

Kuzma

Přesně tak,ale jestli možná klapne Bruno,tak to bude vše.Nikdo jinej nepřijde, bohužel

Rudejdablik
Reklama
Reklama
Nejnovější články