Zpět na » 1. Bundesliga » Gulácsi: Můžeme konkurovat Bayernu s Dortmundem

1. Bundesliga - Gulácsi: Můžeme konkurovat Bayernu s Dortmundem

Gulácsi: Můžeme konkurovat Bayernu s Dortmundem © skysports.com - Péter Gulácsi

1

Líbilo se

21.08. - Fotbalisté Lipska se v posledních letech opírají o velice povedené výkony, o které se pokusí také v letošním ročníku německé nejvyšší soutěže. Lipsko v minulém ročníku dosáhlo na třetí pozici, což v konečném důsledku znamená skupiovou fázi Ligy mistrů. Navíc se po vydařeném prvním kole vyjádřil také brankář Peter Gulácsi, který rozhodně nešetřil chválou.

Lipsko vstoupilo do domácí soutěže velice dobře, hned v úvodním kole si poradilo s nováčkem soutěže Unionem Berlín poměrem 4:0, přičemž o vítězi zápasu bylo defakto rozhodlo po prvním dějství, ve kterém padly hned tři branky.

Velice kvalitní výkon předvedl také maďarský brankář ve službách Lipska. Peter Gulásci čelil hned třinácti pokusům, avšak pouze dvě střely skutečně směřovaly mezi tři tyče. Maďarský brankář si je vědom sílou svého celku, navíc dle jeho názoru klidně může konkurovat Bayernu Mnichov a také Borussii Dortmund.

"Stále máme hodně mladý kádr, minulá sezona byla pro nás fantastická," řekl po zápase.

"Chceme zmenšit propastnou mezery mezi dvěma nejlepšími týmy v naší lize, navíc k tomu máme nejlepší předpoklady. Chceme těmto dvoum celkům konkurovat a myslím, že pro to máme potenciál," dodal maďarský brankář.

Ani trenér Julian Nagelsmann nešetřil po vítězném utkání chválou, naopak ho potěšil kvalitní výkon, který týmu chyběl v pohárovém utkání proti Osnabrücku. "Ve srovnání se zápasem proti Osnabrücku, jsme podali mnohem kvalitnější výkon, hráči podali mnohem rychlejší stupeň aktivity. Velmi dobře jsme reagovaly na vzniklé situace, navíc se nám dařilo pracovat a kombinovat s míčem."

David Suchý / bundesliga.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

tiadoubbart
Reklama
Reklama
Nejnovější články