Zpět na » 1. Bundesliga » Zápisníček Luboše Pecky, 14.kolo

1. Bundesliga - Zápisníček Luboše Pecky, 14.kolo

Zápisníček Luboše Pecky, 14.kolo © -

0

27.11. - Alemamania Aachen zavítala v tom to kole do Augsburgu, v utkání však prohrála 0:1. Do zápasu zasáhl také český útočník Luboš Pecka, odehrál 45 minut, poté byl vystřídán.

Prohráli jste na hřišti Augsburgu 0:1, jak byste utkání popsal a zhodnotil?
Nebylo to moc pohledné utkání z obou stran, ale musím uznat, že domácí měli více šancí na vstřelení branky. Snažili se o dlouhé míče za naši obranu, a tak nám několikrát zahrozili. Druhou půlku jsme se zlepšili. Vytvořili jsme si i šance. Domácí rozhodli ze standartní situace. Ve zbytku zápasu se nám už na to nepodařilo odpovědět.

Vy jste na hřišti pobyl jen v první poločase, poté jste byl vystřídán, mohlo za to zranění nebo to bylo z taktických důvodů?

Zraněn jsem nebyl. Trenér se prostě tak rozhodl.

Gól jste obdrželi až když jste na hřišti nebyl, jak se seběhl z vašeho pohledu?
Domácí rozhodli ze standartní situace, když se nám nepodařilo uhlídat největšího hráče domácích.

V příštím kole vás doma čeká 1.FSV Mainz, kandidát postupu. souhlasíte, že pokud chcete postoupit, je důležité je porazit?
Povinost nám to určitě velí. Bude to těžké utkání, ale my hrajeme doma, takže budeme chtít vyhrát.

2.Bundesliga se hraje až do poloviny prosince, jak se díváte na takhle pozdní termíny zápasů?
Poslední utkání hrajeme 14.12. v Koblenzi. Určitě je to dost pozdě, ale odehrát se to prostě musí, když to počasí dovolí. Tady a Aachenu zatím sníh není, ale dost tu prší.