Zpět na » 1. Bundesliga » Mats Hummels je připraven vrátit se z Bayernu do Dortmundu

1. Bundesliga - Mats Hummels je připraven vrátit se z Bayernu do Dortmundu

Mats Hummels je připraven vrátit se z Bayernu do Dortmundu © kicker.de, fotbalportal.cz - Mats Hummels

3

Líbilo se

16.06. - Je sice odchovancem Bayernu Mnichov, v jehož akademii působil od šesti let, ale poprvé se prosadil v Borussii Dortmund. V roce 2016 se do bavorského velkoklubu vrátil. Už jako věhlasný stoper. Získal s ním tři tituly a teď by se měl po třech letech vrátit znovu do BVB. Mats Hummels má ve třiceti letech stále ještě několik sezón před sebou a mladému celku by mohl ještě hodně pomoci.

V roce 2008 zamířil Mats Hummels z Bayernu na hostování do Borussie Dortmund. O rok později do Dortmundu přestoupil. Zažil skvělé roky. Vyhrál s BVB dva ligové tituly v řadě, jednou Německý pohár, dvakrát Německý superpohár a v roce 2013 si zahrál finále Ligy mistrů, ve kterém Dortmund prohrál právě s Bayernem.

V roce 2016 se do Bayern vrátil. Mnichovský klub za něj zaplatil 35 miliónů eur. S Die Roten vyhrál tři mistrovské tituly, jednou Německý pohár a třikrát Německý superpohár.

Mats Hummels je také mistrem Evropy do 21 let a mistrem světa z roku 2014. Získal řadu individuálních ocenění.

Nyní by se měl ve svých třiceti letech vrátit zpět do Borussie Dortmund. Vestfálský klub by za něj měl zaplatit 30 miliónů eur. K dohodě by mohlo dojít už velmi brzy.

Spolu s ním by měl Bayern opustit i další zkušený stoper, a to Hummelsův vrstevník Jérôme Boateng. Ten má sice smlouvu do roku 2021, ale Uli Hoeness, klubový prezident, mu měl poradit, aby si hledal nové angažmá.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

gomorqui

OT: Argentina začala CA na výbornou, koukám... Smajlík 2

NoIscoNoDisco
F4BRE - 16.06. Odpovědět

Pomalu mi začíná docházet, že jsi ten typ vola, kterej má větší radost z něčího neúspěchu než z úspěchu toho komu sam fandí .. Netušil jsem ze si Messim až tak posedlej

F4BRE

Aby jste z toho debila malyho nevytekly Smajlík 5

BlueFor16years
Wazz - 17.06. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 IscoDisco ťal do živýho...muhehehe Smajlík 5 Smajlík 5

Wazz

Jojo Smajlík 7

NoIscoNoDisco
Reklama
Reklama
Nejnovější články