Zpět na » 1. Bundesliga » 24.000 lístků vyprodáno během čtyř hodin !!!

1. Bundesliga - 24.000 lístků vyprodáno během čtyř hodin !!!

0

Líbilo se

08.01. - 1.FC Nürnberg zahájil dnes ráno předprodej na velký bundesligový šlágr proti Bayernu München, který se na easyCredit-Stadionu odehraje 2.února od 20:30 h. Vstupenky byly naprostým trhákem, byl o ně neskutečný zájem. Za pouhé čtyři hodiny bylo pryč všech 24.000 lístků, které šly do volného prodeje. 1.FCN hlásí: vyprodáno !

U Fanshopů ve Sportparku a na Ludwigstraße se vytvořily předlouhé fronty, první nadšenci zde postávali už ve dvě hodiny ráno! Jako malé poděkování obdrželi příznivci na místě malé občerstvení, zvláště teplá káva musela každého potěšit. V 9h se spustil předprodej i na oficiálních stránkách "Clubu" fcn.de.

Sám mohu osobně potvrdit, že zájem o bavorské derby byl obrovský. Oficiální web 1.FCN po kliknutí na objednání vstupenky neustále hlásil, že systém objednávání je přetížen a prosil o opakování pokusu. Takto jsem neustále, zhruba 5x za minutu, zkoušel lístek zakoupit a povedlo se mi to až za dlouhé dvě hodiny. Vybojovaná vstupenka je tedy velkým štěstím, v tu chvíli už bylo pryč přes 90% celkové kapacity.

V současné chvíli je tedy na webu 1.FC Nürnbergu možné sehnat jen lístky na úvodní jarní domácí zápas, v rámci kterého přijede 27.ledna na easyCredit-Stadion VfB Stuttgart.

Petr Pelikán / bundesliga.de, fcn.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články