Zpět na » 1. Bundesliga » Na jih bez Mintala, ale s Pinolou

1. Bundesliga - Na jih bez Mintala, ale s Pinolou

0

Líbilo se

07.01. - 29 hráčů 1.FC Nürnbergu odcestovalo na soustředění do Ĺ panělska. Chyběli ovšem tři fotbalisté. Trenér Hans Meyer zde bude svůj tým připravovat celý týden. Mužstvo se na jih vypravilo z norimberského letiště Airbusem A320 dnes v 11:25 h.

Marek Mintal se bude po operaci nártu zotavovat v rehabilitačním středisku ve Valznerweiheru, Sebastian Huber a Sebastian Szikal se budou připravovat s rezervním týmem trenéra Petera Zeidlera, který působí v bavorské lize.

Zato Javier Pinola, který si při halovém turnaji v Riese poranil kolenní vazy, s mužstvem do Ĺ panělska odcestoval. Dostal totiž povolení od klubového lékaře Dr.Jochena Grubera. V Benahavisu, ležícím kousek od Marbelly, podstoupí s týmem přípravu i nováček Matthew Spiranovic a rovněž útočník Petar Jelic, kterého dříve "Club" zapůjčil do Carl Zeiss Jeny. "Přáli bychom si, aby získal další herní praxi, uvážíme, zda jej vypůjčíme i na odvetnou část sezóny", říká sportovní ředitel Nürnbergu Martin Bader, který o Jelicovi jedná i s Wackerem Burghausen.

Petr Pelikán / bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články