Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern Mnichov chce Leroye Saného. Potvrdil to i Uli Hoeness, prezident klubu

1. Bundesliga - Bayern Mnichov chce Leroye Saného. Potvrdil to i Uli Hoeness, prezident klubu

Bayern Mnichov chce Leroye Saného. Potvrdil to i Uli Hoeness, prezident klubu © skysports.com, fotbalportal.cz - Leroy Sané

4

Líbilo se

24.05. - S Manchesterem City, ve kterém působí od roku 2016, vyhrál v posledních dvou letech mistrovský titul. Mohl by se snad nyní vrátit do německé Bundesligy? V minulosti oblékal dres Schalke. Nyní má o Leroye Saného velký zájem Bayern Mnichov. Potvrdil to i Ulli Hoeness, prezident bavorského klubu. Řekl, že se Saném Bayern skutečně jedná o možném přestupu.

Do Manchesteru City přišel Leroy Sané v roce 2016 ze Schalke. Celkově stál zhruba 46,5 miliónu liber. Podepsal smlouvu na 5 let, takže stávající kontrakt mu vyprší za dva roky. Vedení Citizens chce, aby německé křídlo podepsalo novou smlouvu. Už od září loňského roku probíhají rozhovory.

V uplynulé mistrovské sezóně odehrál Leroy Sané v Premier League 31 zápasů, z toho 21 v základní sestavě. Vstřelil 10 gólů a přidal 10 asistencí.

Během čtvrtka Uli Hoeness, prezident Bayernu Mnichov, potvrdil, že bavorský klub začíná vyjednávat s Leroyem Saném o možném přestupu.

„Ano, v tuto chvíli s tímto hráčem jednáme.“

Bayern Mnichov hledá náhradu za Arjena Robbena a Francka Ribéryho, které čeká v sobotu poslední utkání v dresu bavorského celku. Bayern hraje finále Německého poháru proti Lipsku.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
derscarhe - Dnes 13:25 Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

derscarhe
Reklama
Reklama
Nejnovější články